Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon miért cigányozz...

Magyarországon miért cigányozzák le az emberek egymást?

Figyelt kérdés

Rengetegszer tapasztaltam magamon (kreol bőrű vagyok kissé és sötét a hajam, nyáron még barnább vagyok mivel hamar és könnyen lebarnulok), és másokon is. Annyira szánalmasnak tartom, hogy az már hihetetlen. Korábban az iskolában, most egy nagy cégnél vagyok és a kollégák akik még nem ismernek annyira szintén lecigányoznak és jót röhögnek...


Diplomás ember vagyok, két nyelvvizsgám van rendesen dolgozok stb:.

Mikor elmondtam a szüleimnek kinevettek hogy nem vagy te cigány már miért lennél az.. azt állítják hogy ilyen esélytelen hogy velem előfordul... pedig mikor egyedül sétálok az utcán stb egy gy társaság beszólogat olykor

Aztán a szüleim azt állították, hogy nem létező hangokat hallok és voltam már többször zárt osztályon, gyógyszereket szedek meg minden... de állítom, hogy többször beszóltak és jelzőket tettek hozzá... ez miért olyan elképzelhetetlen számukra? Sosem fogom megérteni... főleg az ilyen elvetemült kopaszok csinálják de nem csak ők... Érdekes módon mindig csak akkor nagy a szájuk amikor egyedül vagyok és ők többen (nyájban hiszi a birka, hogy ő a farkas). Sosem verekedtem életem során, max csak engem vertek anno osztálytársak és jéé magyarok voltak nem kissebbségiek -.-


Félreértés ne essék nem vagyok rasszista és már egy ideje kezdem megszokni hogy ha egyedül vagyok betalálnak ezzel.. de most komolyan ez normális dolog?? Magyarország 2018 itt tartunk, hogy a sok rasszista zenekar ilyen szinten elérte a polgárpukkasztó hatásást vagy mi?


Voltam külföldön is hetekig és nem tapasztaltam semmi ilyesmit akkor se ha egyedül voltam... de nyilván nem étező hangokat hallok és betesznek zártra megint egy idő után. Ha kiköltözök külföldre akkor ez lesz az oka... a nagy magyar mentalitás és nem más!



2018. aug. 22. 16:10
 1/10 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
Nincs tiszta vérü magyar ember mikor a törkök itt voltak meg még mások.... na érted... irtam ezelött egy hosszu kis regényt ide de nem engedte elküldeni ugy h :D
2018. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
30%
Történelem óra: Mikor a törökök,muszlimok meg minden nép be került M.o ra elkorcsult a világ igy nincs tiszta vérü magyar ember hiába valja annak magát :) söt a cigányoknak még tisztább a vérük persze nem a magyar cigányoknak azok is korcsok lettek (ahogy én is és minden magyar) akár hiszitek akár nem nincs magyar kihangsulyozom megint akárki bármit mond ez igy van :) nem akkarok tul hosszú lenni ugy h rövidre fogom nem akkarok a cigányságrol most itt irni aki utálja öket már nem lehet megváltani ez van az a leggdurvább h aki cigányozz nem magyar az ük...ük valakije török vagy valami volt ha vissza tudja vezetni az ember a család fáját 250-300 évre rá tudna jönni de az se változtatna sokat mert az van M.on h aki fehér magyar aki barna cigány :DDD mekkora cink ez már.... a lényeg a kollégájid elé állj és mond eszt nekik: ugy viselkedtek mint a gyerekek mit raktatok ti le az asztalra hmmm??? legyél erényes ennnyi kell csak de ha nem mered akkor hagyd öket de muszály ki állni magadért hiddel ha nekema kollégákal lenne bajom ÁMENT mondanék :D sajnos nekem nem kispályások akik ugatnak ugy h ja :DD a lényeg legyél erényes és ennyi
2018. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Külföldön pl nyugaton szért nem szólnak be mert ott nem ismerik a cigányokat. Ha ismernék ott is odaszólnának.
2018. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
Máshol is elö fordul a cigányozás természetesen de azért sztem vannak normális emberek is
2018. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, vannak normális emberek is... csak sajnos kis hazánkban olyan ritkák mint a fehér holló -.-
2018. aug. 22. 19:22
 6/10 anonim válasza:
64%

Jaj szegény cigók, biztos véletlenül szitokszó a cigányg i, mi?

És nincs ám különbség ember és ember között ááá.

Csak 100-ból úgy 100 svéd Ember,

és úgy 100-ból 100 cigó nem ér sz@rt sem.

Hogy milyen "érdekes"

2018. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Arról van szó, hogy már annyira efajult a cigányozás, hogy arra is rá mondják aki nem az.


Te mit szólnál ha valaki az utcán azt mondaná rád csak ugy ok nélkül : "büdös cigány!!"

2018. aug. 24. 18:33
 8/10 anonim válasza:
20%
Hát ha valaki engem "lebüdöscigányozna" az árja kinézetem ellenére, hát az eléggé gyíkember lehet...
2018. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
árja kinézet huhu ide vagy oda :DD léteznek ám fehér szőke cigányok is! én láttam már jó párat... ennyi erővel tehát rád is lehetne mondani. Na hogy esne?
2018. aug. 25. 15:48
 10/10 anonim válasza:
47%
Hát ahogy a britek mondják: Beszéljünk az időjárásról
2018. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!