Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Védekezés mellett lehetséges...

Védekezés mellett lehetséges a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Júniusban lefeküdtem a barátommal, védekeztünk és nem is ment el, nem csúszott le, nem volt lyukas a gumi. Viszont most már lassan 2 hónapja késik a menszeszem. Azóta viszont már lefeküdtünk ugyanúgy egy párszor védekezéssel. Lehetséges hogy terhes vagyok? Vagy csak tulságosan rástresszelek és ezért késik?
2018. aug. 22. 17:50
 1/6 anonim válasza:
Szia! Nem biztos hogy terhes vagy,akár hiszed akár nem pl az időjárás is lehet oka a késésnek,vagy az hogy stresszelsz,nekem is volt már hogy egy hónapig nem volt semmi,persze én is attól tartottam akkor hogy terhe vagyok. Már máskor is késett? Hogyha biztos akarsz lenni, hogy nem vagy terhes akkor vegyél tesztet és ha számolod a menstruációdat akkor az nap tesztelj amikor meg kéne hogy jöjjön. Remélem érthetően fogalmaztam. De egy sima nőgyógyászati vizsgálaton is meg mondják ha szeretnéd.
2018. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazábol 17 éves vagyok ezért is aggódom ennyire. Mikor még nem éltem nemi életet előrtte is volt hogy rendszertelen volt a menszeszem, volt hogy kimaradt 1-2 hónap. Csak most egyböl azután maradt ki hogy lefeküdtünk, igy ezért egyböl az az első gondolatom hogy terhes lehetek. Viszont védekeztünk mindig, igy nemtudom hogy lehetséges-e.
2018. aug. 22. 18:00
 3/6 anonim válasza:
Mondom akkor csinálj tesztet,vagy menj el dokihoz.
2018. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jobb ezt el mondani anyukádnak is,ő is tud segiteni.
2018. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mellesleg nincsen egyébként semmi jele a terhességnek. Nincsenek reggeli rosszullétek,farkaséhesség, kívánóság, semmi.

Közrejátsuhat a stresszelés vagy hogy az elmúlt időben az itthon körülmények miatt sokat idegeskedtem.?

2018. aug. 22. 18:09
 6/6 anonim válasza:
Persze,az is sokban hozzájárul.
2018. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!