Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óra üveg polírozás otthon?

Óra üveg polírozás otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy pár órám egy seiko 5 egy citizen g-n4w-s automata és egy seiko titanium 7n43 oabo.

Minden hova veszek fel órát úgyhogy az üvegek sajnos össze karcolódtak.

Üzletet Szolnokon nem találtam aki foglalkozik polírozással...

Láttam egy pár videót YouTubon hogy meglehet oldni házilag.

A csiszolópapírt már sikerült beszereznem hozzá de a polír pasztával gondban vagyok.

Valaki esetleg tudja milyen kellene hozzá és hol tudom beszerezni?

Kristály üveghez kellene nem plexi!



2018. aug. 22. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Remélem nem fogtál bele. Ha belekontárkodsz, szinte biztos, hogy csak rontasz rajta, de még a házat is szétkaristolod. Hardlexet meg nem egyszerű csiszolni, szaktudást igényel. Ha elrontod (márpedig valószínűleg elrontod elsőre), akkor torzítani fog, rosszabb esetben átláthatatlan lesz, vagy még rosszabban tele lesz karcokkal (mind az üveg, mind a lünetta). Szerintem ne is vágj bele, túl nagy valószínűséggel lesz mérföldekkel rosszabb, mint amilyen most. Inkább hozd fel őket Budapestre, és itt add oda valami nevesebb órásnak az összeset. Én biztos ezt tenném legalábbis :)
2018. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!