Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásárolt valaki a www.bakancsw...

Vásárolt valaki a www.bakancswebshop.com-on?

Figyelt kérdés
Mi most igen, és utólag vettük észre, aggódásra van okunk.Tapasztalatok?
2018. aug. 24. 08:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
Bordó helyett barna, de méretben passzol, kinézetre új, bár egész biztos, hogy hamisítvány.
2018. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Baranyi Diána válasza:
Sziasztok! Megérkezett a kérdező cipője az oldalról?
2018. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kamu az egész oldal! Én egy jadon típust rendeltem ami helyette érkezett gyalázatos volt! Gondolom magyar összekötő volt meg az oldalt is magyar(ok) csinálták . Én egy kínai nővel levelezgettem, mivel szám meg más elérhetőség nem volt, hogy adják vissza a pénzt de persze 20%-ot lettek volna hajlandóak visszaadni de azt se kaptam meg azóta sem. Felháborító undorító oldal remélem gyógyszerre költik az ebből befolyt pénzeket. Szerencsére úgy tűnik hogy végre lekapcsolták, mert már nem lehet rákeresni.
2018. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!