Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Mit csinálj...

Tudnátok segíteni? Mit csináljak hogy ne törje fel a cipő a lábamat?

Figyelt kérdés

Szóval.. Anyuék megengedték hogy legyen egy új cipőm mert a régit már kinőttem, és már volt elgondolás a fejemben hogy melyiket szeretném de nem vagyok benne biztos tapasztalat miatt.

Tapasztalatom: A legjobb barátnőmnek is olyan cipője van és 1 napra megengedte hogy az "enyém legyen" (nem örökbe) mert az akkori szettemhez az nagyon jó passzolt. A barátnőm mondta hogy sokszor feltörte már a lábát amikor sokat mászkált benne. Bementünk a városba és én az ő cipőjében voltam. mikor jöttünk haza akkor tűnt fel nekem hogy nagyon fáj a sarkam... És feltörte a lábam.. Nem tudom hogy mit csináljak mert az a cipő tényleg nagyon szép és nagyon tetszik csak nem tudom mi legyen. A cipő az egy Vans Old Skool cipő. Ti mit csináltok hogy a cipő ne törje a lábatokat? A válaszokat nagyon szépen köszönöm :) !



2018. aug. 25. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Veszel olyat, ami illik a labadra, mert ezek szerint ez nem jo.


Lehet probalkozni titokzoknival is.

2018. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kipróbálod:

sarok emelő, sarok védő, vagy valami anyagon keresztül belül kissé megkalapálod a sarok szélét.

2018. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél szemét cipőt, ami feltöri a lábad! Én úgy szoktam cipőt választani, hogy szivacsos legyen a sarkánák, akkor nem szokta feltörni.
2018. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!