Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy cipő (topánka) egyszer...

Ha egy cipő (topánka) egyszer már feltörte a lábamat, utána már nem fogja?

Figyelt kérdés

Legutóbb egy negyven percet sétáltam benne és nagyon feltörte a lábam, azóta nem mertem felvenni. De szeretném hordani, azért vettem.


Az lenne a kérdésem, hogy ez a topánka ezzel betört-e vajon és most már hordható, vagy mindig ilyen lesz és törni fog? :S


2018. jún. 16. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Figy... szerinted azt mi honnan tudjuk, hogy fel fogja-e törni a lábad a cipő???


Dugd bele a lábad és nézd meg.

2018. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván általánosságban szól a kérdés és van itt olyan, aki már tapasztalt ilyet. Tőlük várok választ, nem a hozzád hasonlóktól, akik kötekedni járnak fel köszi.
2018. jún. 16. 12:04
 3/8 Metionin ***** válasza:
79%
Valószínűleg cipőfüggő, magam nevében tudok nyilatkozni, engem minden ilyen típusú cipő tör, a félcipő is, nemcsak egyszer hanem mindig. Vegyél a sarkába egy sarokvédőt aztán meg van oldva.
2018. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon feltör minden cipő, a sportcipőn kívül. Ragaszd le a lábad a kritikus pontokon, esetleg a feljebb említett sarokvédőt próbáld ki.

Én még olyat is szoktam, hogy vizes zoknival felveszem itthon és eltöltök benne 1-2 órát. Utána jobb hordani, de idő kell, amíg a lábadhoz idomul.

2018. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Háát, ha szerencséd van, akkor többet nem fogja kitörni. De nekem van olyan cipő, ami 2 év után is mindig feltöri.
2018. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma felvettem, próba szerencse. Nem törte úgy a lábam mint előzőleg.
2018. jún. 16. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az a topán?
2018. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ilyenek:


[link]

2018. jún. 17. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!