Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abortuszom lesz, van okom félni?

Abortuszom lesz, van okom félni?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori hogy fellép valami komplikáció? Sokmindent olvastam neten es nagyon felek :( akinek már volt esetleg írna rola pár dolgot? Koszonom

2018. aug. 25. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon-nagyon-nagyon ritka az, hogy valamilyen komplikáció lép fel.

Egyáltalán nincs okod félni, olyan sok abortusz van, hogy rutin beavatkozásnak számít.


Nincs mitől félni!

2018. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell félned max nem lehet többet gyereked, még jól is jársz, ezután se kell védekezésre költened.
2018. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Hiba % mindig van, a rutin beavatkozasoknal is, de szerintem nincs okod felni.
2018. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. aug. 25. 19:36
 5/13 anonim válasza:
45%

Szia! Nekem volt, régen, de sokat olvasok róla, tudom, hogy most is ugyanúgy zajlik.

Testileg szerencsére ritka a szövődmény, bár sose lehet tudni, kinél jön közbe valami, vagy ha pl. a doki nem olyan ügyes... meddőség vagy teherbeesési probléma azért viszonylag gyakran előfordul utána.

Nekem hálIstennek egyik sem lett.

Viszont mikor 7 évvel később megszületett az első tervezett,várt babám, lelkileg nagyon megviselő volt, és azóta is az... Az anyává válás miatt fogtam fel, hogy anno mit tettem, hogy igazából mi történt az abortusz során. Már három tündéri gyerekem van, boldog anyukájuk vagyok, viszont soha nem fogom sem elfelejteni, sem megbocsátani magamnak, hogy az első picimet feldaraboltattam és kiszedettem arról a helyről, ahol őneki a legnagyobb biztonságban kellett és lehetett volna megbújnia és szépen, szeretetben növekednie.

Igen, abszolút hülye helyzetbe kerültem volna, ha megszülöm, de mit számít ez ahhoz a szeretethez képest, amit egy anyuka és a gyereke egymás iránt érezni tud!!! Tudom, hogy Őt is annyira szerettem volna, és most, ahelyett, hogy gyászolnám Őt, átölelhetném!! 😢

Nem mindenki érez így utólag, de sokan igen. Szerintem akinek van szíve, az igen.

2018. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

6 éve volt abortuszom, akkor a doki azt mondta, hogy 1:10.000-hez az esély, hogy valami komplikáció lépjen fel és emiatt a későbbiekben nehezebben lehetne gyerekem.

Egyébként én előtte borzasztóan rosszul voltam, hánytam és létezni is alig bírtam, alig bírtam pár lépést megtenni magamtól. A műtét után egy órával meg teljesen jól voltam.

Utána egy jó ideig gyötört a bűntudat, de azóta már túl tettem magam ezen, hiszen a lehető legjobb döntést hoztam, mert anno csak a szerencsén múlt, hogy nem lettem hajléktalan és az akkori barátomra sem lehetett számítani, tehát nem lett volna meg semmi egy gyermek felneveléséhez.

2018. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
10%
Van okod félni. Az égiek nem felejtenek, és nem sietneka.
2018. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Nyugodj meg, ma már rutinbeavatkozás, nagyon ritka, hogy bármiféle gond legyen.

Nyilván 100%-osan nem lehet kizárni, de pl. a szülés közben ezerszer több komplikáció, maradandó károsodás vagy haláleset fordul elő.

2018. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam.koszonom a valaszokat
2018. aug. 29. 15:46
 10/13 anonim válasza:
13%

Nálam konkréten megsértették a méhfalat, 30% hogy normálisan be tud ágyazódni az új magzat.

Mindent tagadtak, nem tudják mi volt a baj bla bla bla...


Egy magán nőgyógyász akinek fizettem 20.000et hogy rendesen megvizsgáljon, na ő mondta, hogy 3 helyen is heges, meg hogy barbár munka.


Mielőtt nekem estek, durva torzulást mutattak ki nála, 5.hónapban valószínű, magától elment volna :(

Az addig egészséges méhemet elcseszték, csomó gyógyszert kellett szednem, annyi vérzésem volt, hogy sápadtam meg szédültem hónapokig.

Örültünk volna neki, már a nevét is kitaláltuk.

Ne dobd el magadtól, ő téged választott anyukának!

:( add örökbe vagy mittudomén



Szóval gyökerek a dokik... Tisztelet a kivételnek! De van aki direkt b.a.s.s.z.a el, hogy így leckéztesse meg a pácienst -.-

2018. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!