Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Konkrét dologtól félelem?...

MissPenelope kérdése:

Konkrét dologtól félelem? Kénszerzubbon? Évek óta miért van ez? Miért őröl fel és meddig kínoz még ez engem? Meddig fogok még ettől félni?

Figyelt kérdés

#félelem #Kénszerzubbon
2018. márc. 20. 10:51
 1/3 anonim válasza:
Konkrétan mi az amitől félsz?
2018. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez eg olan ruhadarab aminek zárt az ujja és olan emberekre húzzák akik saját magukra és körnezetükre veszélesek ön-és közveszélesek ezért hog ne tudják használni a kezüket ezzel ártalmatlanítják őket. Én ettől már évek óta félek.
2018. márc. 24. 09:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Amitől félek: eg zárt ujjú fehér vászonból készült felső ruhadarab amit hátul meg lehet kötni és ezt elmebetegekre őrültekre tébolodottakra húzzák méghozzá úg hog ne tudják kezüket használni és hátul meg is kötik. Ön-és közveszélesekre adják rá. Miért nem válaszol nekem senki? Nagon félek!
2018. aug. 30. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!