Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az diákszövetkezet...

Melyik az diákszövetkezet ahonnan fesztiválokra küldenek dolgozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ilyen, esetleg olyan oldalra lennék kíváncsi, ahol jelentkezni lehet fesztiválos munkákra.(És nem takarításra gondolok, hanem pl van egy német nyelvvizsgám és ahol a németek táboroznak oda kiküldenek és segítek nekik.) Köszönöm a normális válaszokat.

2018. aug. 26. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amelyikkel a fesztivál szerződésben van.

De ajánlom, hogy lépj be a facebookon diákmunkás csoportokba, mert nagyon sok fesztiválos hírdetés van. Persze az alap feltétel a 18. életév betöltése, illetve ha külföld akk társalgási szintü angol

2018. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Magyar fesztiválokra nem tudom, lehet-e diákszövetkezeten keresztül menni. De önkéntesként mehetsz, erről az adott fesztivál oldalán találsz infókat.


Külföldi fesztiválos munkalehetőséget pedig az eudiákoknál láttam, ha jól tudom, most is lehet jelentkezni Németországba.

2018. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a Festipayt keresd fel, ha elmultal 18 ott dolgozhatsz
2018. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!