Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek baba ha a teszt...

Lehetek baba ha a teszt negativ lett? Vagy korai lehetett a teszt?

Figyelt kérdés
Elegge ossze vagyok zavarodva. Olyan kerdesem lenne hogy mitol lehet az hogy egy honapban 3x megjon a havim de megsem az mint kene hanem rozsaszines es meg egy napig sem tart. A hasam oldalt szurkal Sokkal tobbet eszek mint szoktam. Allando hanyingerem van de van hogy enni sem birok mert nem kivanok semmit. A melleim nagyon fajnak es feszulnek. Csinaltam tesztet de negativ lett. Lehet tul koran csinaltam meg? Mert minden ami a terhesseg tunete minden megvan. De megsem vagyok benne biztos :/ es igy h negativ lett a teszt nem tudom mar mire gondoljak
2018. aug. 26. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet baba***
2018. aug. 26. 12:31
 2/6 anonim ***** válasza:
A terhességnek az a tünete, hogy nem jön meg, aki viszont havonta többször menstruál annak van valami nőgyógyászati baja, szóval menjél nödokihoz!
2018. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Epp ez a fura h nem ugy van meg h menstrualok hanem ritkan rozsaszines folyas szeru valami van de nagyon pici. Ami mar 3x volt ebben a honapban ..

Szoval lehet rosszul irtam bocsi.

2018. aug. 26. 14:01
 4/6 A kérdező kommentje:

Amugy anyanak a hugommal par honapig meg volt a havija mikor terhes volt vele ...

Mondjuk o veszejeztett is volt vele..

Szoval igy nem tudom.

Van aki azt mondja h ez is lehet egy jel h 2x megjon egy honapban ..

De nekem nem volt meg csak a rozsaszines ize..

De az 3x. 😕😕😕

2018. aug. 26. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindenféleképpen nőgyógyász szakorvost ajánlanék! Menj el mielőbb, hogy akár kizárhassák, akár megerősítsék a terhességed, vagy, hogy mitől lehet a rózsaszín pecsételő/ folyó vérzésszerűséged.

2018. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Mindenkeppen el fogok menni

Csak annyira nem ertem ezeket a tuneteket 😑 mert ha nem vagyok terhes akkor mitol vannak a tunetek...:/

2018. aug. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!