Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek akrillal kezdjek...

Sargabarackk96 kérdése:

Szerintetek akrillal kezdjek el festeni? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egy szakértői véleményre lenne szükségem, már több helyen is olvastam az interneten, hogy akrillal jó neki kezdeni festeni. Tudtok egy nevet is ajánlani, mert beszeretném szerezni minél hamarabb! A festés első lépéseiről is fogadok minden jó tanácsot!

2018. aug. 26. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen felületre szánod az akrilt?


Mi a célod a festéssel?


Milyen tapasztalataid vannak eddig festéssel?


Minden infód a hasznosabb válaszhoz kell.

2018. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Célom csupán az, hogy fessek, a saját örömömre, kikapcsolódásként. Rajzolok, azt is hobbiból. Dolgozatot is írtam már festészetről, több kiemelkedő festőművész alkotásait is megnéztem már. Ezek az alkotások úgymond inspiráltak. Azt viszont nem tudom, hogy mivel lenne érdemes elkezdeni. Nyílván egy hamarabb száradó festékkel , viszont nincsenek tapasztalataim a festékek minőségéről, illetve azokról az eszközökről amikkel mint teljesen kezdő boldogulnék! :)
2018. szept. 7. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!