Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szép napot! Nem tudom, mihez...

Szép napot! Nem tudom, mihez kezdjek vagy mit csináljak, ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

19 éves Budapesti fiú vagyok. Anyám egy bolond nő apám sajnos meghalt én 12 osztállyal rendelkezem, mert az érettségi sajnos nem sikerült, nincs senkim se barátok se tesók se állatom ráadásul szegények vagyunk. Többször is próbáltam öngyilkos lenni, mivel az életem nem jó semmiben se. Sorolhatnám a sok dolgaimat, de nem akarok lelkizni... A kérdés amit szeretnék kérdezni az az lenne mit csináljak, hogy egy kicsit boldog legyek és legyen valakim illetve legyen munkám? Nem vagyok egy valami okos gyerek, de már nem bírok semmit itthon ami folyik.


Köszönöm mindenkinek aki kommentel ide.


További szép napot.



2018. máj. 11. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy tudom bp-n könnyű munkát találni akár 150-et is összekereshetsz még képesítés nélkül is, legalább addig sem kell anyáddal lenned
2018. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy igen. Rengeteg gyár van, ahova betanított munkásként 8 általános a követelmény. Tesztírás, kis gyakorlati teszt, és ha megfelelsz már fel is vagy véve. Annyira egyszerűek szoktak lenni ezek, hogy lehetetlen, hogy te ne lennél rá alkalmas, ha már egy értelmesen megfogalmazott kérdést össze tudtál hozni. Szóval ha más akadály nincs, akkor simán találsz, ha akarsz.

Hogy barátokat hogy találsz az jó kérdés, de pl. már ezen is segít az, ha elmész dolgozni. És ha nem vagy full retardált, akkor 1-2 ember mindig van, aki kicsit közelebb áll hozzád a munkahelyen, aztán akármi is lehet belőle.

Munka mellett meg simán tanulhatsz otthon az érettségire (mert neten simán meg lehet tanulni bármit, de ha úgy nem, akkor legalább lesz pénzed magántanárra), ha annyira fontos, és ezután már kicsit jobban kiteljesedik az általad is betölthető munkahelyek száma.

2018. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

I\. Nem olyan könnyű itt bp-en se munkát találni, mert már próbáltam árufeltöltő munkákat és takarító. Hát igen jó lenne ha egy kicsit nem lennék anyámmal itthon.


II\. Milyen gyár és hol? Igen szeretnék dolgozni, de már voltam állás interjún is és nem vettek föl. Igen munkahelyen tudnék beszélgetni és ismerősöket/kollégákat találni, nem vagyok retardált de inkább a nevelésem miatt vissza húzódó vagyok. Az érettségim az sajnos nem lesz meg eddig kétszer próbáltam és semmi se sikerült ha lenne egy kis pénzem anyám 100%-ék, hogy el venne és nekem kellene az itthoni számlákat vagy bármi mást fizetni.

2018. máj. 11. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!