Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy készültetek kresz...

Ti hogy készültetek kresz vizsgára?

Figyelt kérdés
Már 2x voltam kresz vizsgán, de nem sikerült. Pedig nagyon sokat készültem le. Kaptam hozzá cd-t és egy nap többször megcsináltam, és a könyvet is elolvastam.

#KRESZ #vizsga #készültetek
2018. aug. 27. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem készültem egyáltalán. Végig ültem ugyan az órákat, de ezen felül nem tanultam és mégis hiba nélkül letettem.

Nem lehet, hogy túlságosan rástresszelsz és emiatt romlik az eredményed?

2018. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

En nem eroltettem meg magam nagyon, az utolso heten mindennap csinaltam a tesztet.

Viszont egy baratnom anyukaja azt mondta, hogy a vizsga elotti nap mar csak relax, ne tanuljak, amit eddig nem tudtam megtanulni, reggelig ugysem fogom. Probaltam nem gorcsolni, ugy hozzaallni, hogy ha nem sikerul, majd nekifutok meg egyszer. Bar tudom, hogy nem kis penz, amit utana ki kell fizetni, de ez engem megnyugtatott, es sikerult elsore.

Szerintem a probavizsgat csinald sokszor, es probalj meg nem idegeskedni

2018. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. aug. 27. 21:26
 4/4 csatrad ***** válasza:
100%

a kressz 100 szazalekban beugratos kersesek. nem azt nezik, hogy tudod e a jo valaszt. hanem azt, hogy felismered e a rosszat.

az egesz egy pszichologiai teszt, azert vannak benne visszatero hasonlo kerdesek, es azert rontja el mindenki aki rastresszel, mert akkor a psziched korrupt es nem tudsz ertelmesen gondolkodni, pont ahogy egy varatlan helyzetben az uton bestresszelnel es valami baromsagot csinalnal.

a teszt tokeletesen szimulalja azt ami var rad.

2018. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!