Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan készültetek vizsgára 3...

Hogyan készültetek vizsgára 3 gyerek mellett, ha nem volt segítségetek (nagyi, apa, stb)?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár vizsgáztam magam is, de csak egy gyerekem van, illetve vannak nagyszülők és apuka, de csak tanácsolni tudom, hogy akkor, amikor alszanak, akár napközben, vagy este, illetve ha napközben lefoglalják magukat, akkor magyarázd el nekik, hogy játszanak együtt, kint az udvaron, vagy bent a lakásban, te meg vonulj el magadban, ha valami van, akkor ott megtalálnak.

Bár nem tudom, hogy mennyi idősek a gyerekek, de biztos meg lehet oldani és találni azért napi szinten 1-1 olyan órát, amikor meg tudod oldani.

2017. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!