Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány csak feketét hord, illetve fekete a körme?

Figyelt kérdés

Nem emós, sem rocker, se semmi, csak egyszerűen ebben érzi jól magát.

Fiúk nektek bejönne egy ilyen lány?



2018. aug. 28. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen irreleváns.

Mondjuk a buta nőket nem bírom.

Márpedig ha valaki azt gondolja, az öltözködése lesz a mérvadó párválasztásnál...

2018. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, nem úgy értem. Tudom, hogy nem a külső a lényeg. csak tudni szerettem volnahogy ez taszító-e a másik nemnek.
2018. aug. 28. 14:08
 3/7 Cute_Psychopath válasza:
100%
Én is majdnem mindig feketébe járok, (ha nem akkor szürkébe:D) a lényeg, hogy nem vagyok rossz véleménnyel sem arról aki feketében jár, sem arról aki színesben, szerintem mások sem erről fognak véleményt alkotni rólad, maximum kapsz egy-két kérdést hogy miért teszed ezt .
2018. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én nem azt nézem egy lányba hogy milyen színekben öltözködik. Ha a sötétebb színek jobban állnak neki akkor hordja nyugodtan.
2018. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csatrad ***** válasza:
vallasossagot sugal, a fekete korom pedig nagyon kirivo, tul sok magabiztossagot sugal ami elilyesztheti a gyengebbeket.
2018. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2018. szept. 1. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem ribi aranyos és depressziós akkor leírtál egy álomlányt nekem :'D

Egyébként semmi baj nincs a feketével én is csak azt szeretem. Fekete ing fekete "bakancs" fekete kesztyű minden. Kivéve a farmer, de még az öv is fekete rajta :)

Amúgy 17f

2019. jan. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!