Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? (Bovebben lent)

Ez normális? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Na szoval. 12 éves lány vagyok.. Másfél éve meghalt az anyukám 4 éve apukám nem torodik velem.es ezert a mamamnal elek. Ahol utalok lenni.. Es sokszor megakartam mar olni magam de nem sikerult. Vagdostam magam... Es csak "depis" illetve ha jobb kedvem van azaz nagyon ritkan akkor rock zeneket hallgatok. Utalom a csillivillis rozsaszin cuccokat. A nyalas beszedet. Es feketeben jarok..jobban szeretek egyedul lenni es bezarkozva..


Ez most jó vagy nem?? Vagy mit tegyek?



2016. szept. 28. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra jó csak, hogy kiéld magad, illetve hogy mindenkinek megmutassad magadon. Egy szakértővel beszélj erről, légy optimista, és ne vagdosd magad, mert nagyon nem éri meg.
2016. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi. De ha elmegyek szakertohoz akk semmivel nem lesz jobb. Mar 1 szer voltam pszihologusnal de az már 4 eve volt.

Meg johetnek valaszok..

2016. szept. 28. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért vagy ilyen mert gyászolsz. Viszont ne vagdosd magad, mert ez nem normális. Nincs a környezetedben valaki, akivel tudnál erről beszélni? Testvér, barátnő, rokon, tanár, osztálytárs, ? Valaki, akiben megbízol és aki meghallgat. Fontos hogy tudj a problémáidról őszintén beszélni valakivel, és hidd el, utána jobb lesz. Nagyival milyen a kapcsolatod és miért utálsz nála lakni?
2016. szept. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!