Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Zoraki-R1-RB 2,5"...

Van egy Zoraki-R1-RB 2,5" riasztófegyverként nyilvántartott gumilövedék kilövésére alkalmas fegyverem, az utcán vihetem-e magammal? Végül is az oldalamon tartom már 1 éve és még a rendőr se szólt semmit rá?

Figyelt kérdés
Találtam egy ilyet: „gumilövedék kilövésére több gáz- és riasztófegyver is alkalmas lehet”, ezekre a már hivatkozott, a gumilövedékes fegyver fogalmát nem ismerő kormányrendeletet kell alkalmazni. E szerint viszont „a gáz- és riasztófegyverek gumilövedékkel való használata szabálysértő”. Ez igaz?

2018. aug. 28. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem a gumi bajt okoz mert ha balhé esetén mellé lősz és púpon talál kirakatot - járókelőt akkor az cumedli . Másrészt pontosan kell lőni előtte és gyakorlásként sokat drágán durrogtatni .TEHÁT A PAPRIKA - GÁZ HATÉKONYABB ÉS EGYSZERRE TÖBB ARCOT KIFEKTET .
2018. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vilien dank :)
2018. aug. 28. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
WADIE R gázosokat próbáld ki hogy lövi PV - CS váltásban , ha bereked akkor add el árában és vegyél PAK félautamata gázokat lövő VIPERT vagy LITEot ,a forgó vonalon ez a legjobb megoldás ami 25 ezerből megvan .
2018. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!