Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinàlsz amikor vki...

Mit csinàlsz amikor vki napokkal később vàlaszol az üzeneteidre, többedszerre?

Figyelt kérdés
Te is elkezded jàtszani a "jàtékot" vagy vâlaszolsz neki mintha nem szâmítana ez a viselkedés ?
2018. aug. 28. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régen játszottam ezt, sok ismerőst el is vesztettem miatta. Most már akkor írok amikor kedvem van. Ha azonnal, azonnal, ha nem, nem.
2018. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Levonom a következtetést, hogy mennyire is vagyok fontos, és úgy állok az illető személyhez. Türelmes vagyok hosszú ideig, de amikor elég, már nem adok második esélyt.
2018. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. igen,


és amikor élőben találkozol velük azzal a passzív agresszív hozzáállással amit a helyzet kihozott belőled, nagyon kínosan fogod érezni magad


Ilyenkor mit csinálsz, inkább kerülöd őket, hogy még csak véletlenül se találkozz velük, vagy ha mégis megesik, akkor "játszod a normálist"?

2018. szept. 1. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

A további érintkezést élőben is a minimumra szorítom. Természetesen köszönök, udvarias vagyok, (a bunkóság nem a stílusom) de eléggé hideg és személytelen ahhoz, hogy megértse, már nincs visszaút a korábbi bizalomhoz. Sokan elég önzőnek tartanak ez miatt, de az életem csak az enyém, és csak olyan emberekkel akarom feltölteni, akik valóban jelentenek valamit számomra és akiknek én is jelentek valamit.

2018. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És még valami kimaradt... Nem érzem magam ettől kínosan, hiszen mindig elég időt és lehetőséget adok a másik félnek, hogy reagáljon... Én csupán lezárom azt, amit ő elkezdett.
2018. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!