Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Nem szeretne...

Mi lehet a baj? Nem szeretne velem továbbra is kapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm (pasi) akivel eddig jóba voltunk mindig hülyéskedett velem és piszkált,csipkelődött.(poénból) Tehát teljes mértékben jól kijöttünk egymással. Neki van párja és idősebb is nálam. Semmi sem történt az utóbbi időben ami miatt megváltozhatott volna, de mostanában nagyon furán viselkedik velem. Eddig olyanok voltunk mintha rokonok lennénk. Most is jófej velem. csak valahogy már nem igazán érdeklem. (úgy vettem észre) Mert alig néz rám ha egy társaságban vagyunk. Olyan mintha zavarná a jelenlétem.Kivörösödik az arca meg a nyaka.Kerüli a szemkontaktust. Néha felszabadultan beszélget velem, néha meg az van amit előbb leírtam. De a szimpla beszélgetéseink is már kicsit felületesebbek. Nem érzem olyan közelinek mint régebben. Mintha próbálna távolságot tartani tőlem. Én nem bántottam meg egy szóval sem. Nem értem. Mi lehet a baj?!

2018. aug. 28. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 19L ő 29 F
2018. aug. 28. 19:06
 2/4 anonim válasza:
Lehet a barátnője mondott neki valamit. Miért kérdezed inkább meg?
2018. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy másik nő telibeszélte a fejét..
2018. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez csak akkor vonatkozik rád ha nő vagy (mivel nem említetted de gondolom) Ez csak az én teóriám de lehet hogy tetszel neki tudat alatt de azt is tudja hogy nem engedheti meg magának hogy tettszél neki mert van egy jól működő kapcsolata és nem akarja a barátnőjét sem elhagyni....és ezért nem szándékosan de furcsán viselkedik
2019. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!