Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogják fel, hogy...

Miért nem fogják fel, hogy nem akarok velük kapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés

Apám szépen kifejezve egy alkoholista állat. Rengeteg problémát szenvedtünk el miatta az öcsémmel és rengeteg fájdalmat rettegést. (volt hogy belerúgott a törött lábamba, úy megvert hpgy bordazúzódásom volt, volt hogy ellopta az összegyűjtött pénzemet, öcsémet alsógatyába külde ki havat lapátolni és hasonló nyalánkságok.)

Anyám sajnos gyógyszerfüggő lett apám mellett (tőle is kaptam hideget meleget, előfordult hogy olyan sallert levert hpgy letört a fogam , és mindezt azért mert nem voltam hajlandó arra, hogy xanax tömje magát. Xanaxot alapból irja enkia. dokija mert már nem is tudom mire kellett szednie.)

Elkerültünk 3,5 éve a nálam 2 évvel fiatalabb öcsémmel a keresztapánkhoz a gyámügy által. A többi rokononunkat konkrétan nem is ismerjük, mielőtt én megszülettem volna, apámèk elköltöztek Megszakítva az egész családdal a kapcsolatot (Zalából Nógrádba) keresztapámat 3x láttam 16 éves koromig konkrétan.

Mindegy végülis én most elkerültem egyetemre, öcsém leérettségizett, már dolgozik egy multinál nem rossz keresettel végülis. Elöször csak őt kezdték el zaklatni mostmár engem is hogy sajnálják mem lesz több ilyen stb. Ha hívnak én már fel sem veszem a telefont. Nem akarok róluk hallano. Küldtem már el őket melegebb éghajlatra mindhiába. Öcsém viszont nagyon érzékeny és látom hogy megviseli, csak annyit mondott hogy "mégis csak a szüleink.." én viszont nem akarok hallani se róluk. Hogy tudnám őket leépíteni , már nagyon elegem van!!!!



2016. okt. 20. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy soha többé nem akarjátok őket látni. Ha tartátok is a kapcsolatot, akkor se lenne semmi haszna az egésznek mert csak lehuznának titeket. Amit ők csináltak az kritikán aluli.


Én azt a megoldást látom, hogy szépen lecserelitek a telefonszámotokat és titkositjatok hogy ne lehessen lekerdezni.


Öcsédben meg Tartsd a lelket. Az ilyen emberek mint a szüleid bitófára valók.

2016. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mvel nagykorú vagy, megteheted hogy telefonszámot cserélsz, amit titkosíttatsz.

Ha a címedet is tudják, akkor ha megoldható, költözz el, a címedet nem kell meghagynod senkinek. Öcséddel beszéld meg, hogy az nem megy, hogy "mégiscsak a szüleink". Nem! Így nem szabad gondolkodnia, mert ha engedtek, tönkreteszik az egész életeteket!

2016. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Számokat, elérhetőségeket lecserélni (Öcsédnél is) de előtte küldeni egy SMS-t, hogyha nem állnak le, zaklatásért fel lesznek jelentve, aztán szevasz!
2016. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg, ha még egyszer felhívnak, feljelented őket zaklatásért... gondolkodtak volna akkor amikor ütöttek, vertek... bordazúzódás sem gyerek játék, meg a letörő fog sem... ez kőkeményen testi sértés. örülhetnek, hogy szabadon megúszták ezt a sok szörnyűséget, amit műveltek veletek.

öcséd is szedje össze magát... majd biztos kiderül, hogy a pénz kéne, stb, ne érzékenyüljön el. keressen egy rendes párt magárnak, és ha szép családi életet szeretne élni, akkor meg fogja teremteni magának!!! úgyhogy csak előre!! :)

2016. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert utolsó haszonlesők. No comment. Csoda, hogy normális emberek lettetek, minden tiszteletem. Kívánok nektek amnéziát a gyerekkorotokra és boldog, hosszú, nyugodt életet.
2016. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A baj az , hogy sajnos a számunkat 2x cseréltem le, nem titkosítattam de valakitől megkapják pedig csak közeli embereknek adom ki, ugyanerre kértem tesómat is. Még keresztapánknál lakunk, amíg nem tudunk normálisan lábra állni. Öcsém albérletet szeretne én most kollégiumban vagyok, szóval csak 2-3 hetente megyek haza, én fizetem a kolit szóval rám nincs igazán kiadás. Sajnos tudják hogy hol a ház és félek hogy öcsém csak egyszer lesz otthon egyedül és akkor csöngetnek be... Tudom hogy nagyon instabil ès nem szeretném ha teletömnék a fejét! :(

Mondtam nekik hogy feljelentem Őket zaklatásért, azt mondták kiröhögnek, hogy biztos mert a szülei keresnek valakit akkor már feljelenthetem. Anyám múltkor kétségbeesetten hívta keresztapám hogy had beszéljen velünk, megváltozik, abbahagyja a nyugtatót stb. ez volt 6-7 hónapja. Azóta se semmi. Borzasztó egyszerűen de úgy érzem még pár hîvás és tényleg feljelentem Őket. Köszönjük a kedves szavakat különben , mindenkinek zöldeztem.:)

2016. okt. 20. 18:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás! Majd elkerekeik a szemük, mikor kapják a rendőrségi idézést, tedd csak meg azt a feljelentést!

Még egyszer cserêljetek számot, de most már családtagnak ne adjátok meg! Ha meg ti hívtok, tiltsátok le a számkijelzést!

2016. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
pénzt akarnak, azért támadt fel a nagy családi szeretet bennük, mert már felnőttek vagytok önálló keresettel
2016. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
figyelj te is hülye vagy ha beveszed hogy ennyi ügy után nem jelentheted fel őket. Nyugodtan jelentsd csak fel zaklatásért őket és kész. a gyámügy is igazolja hogy szülőként alkalmatlanok voltak, akkor könnyedén a bíró fogja kiröhögni a szüleidet.
2016. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én apám is egy állat volt és azóta felé se nézek, öcsém tartotta vele a kapcsolatot(sajna nem tarthattam vissza), most mégis megszakította vele és apám azóta telefonál hogy köteles tartani vele a kapcsolatot vele és kész, félek el fog durvulni a helyzet és mindez azért mert mégis visszasétált hozzá :S szóval próbáld tesóddal megértetni hogy a szüleid csak donorok voltak semmi több.
2016. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!