Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy tűnik, legjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik, legjobb barátom meleg és szerelmet vallott nekem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Már legalább 15 éve nagyon közeli barátok vagyunk. A múlt héten viszont bevallotta a barátom, hogy az ő részéről többet érez az egyszerű barátságnál. Én persze teljesen "lefagytam", semmi értelmeset nem tudtam mondani, csak hogy én nem... (Én is fiú vagyok). Nagyon kellemetlen helyzet volt. Ti mit tennétek ebben az esetben? Elfordulnátok teljesen a barátotoktól?
2011. aug. 1. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Engem nagyon zavaran, ezután nem tudnék ugyanúgy vele lenni. Állandóan paráznék, hogy rám mászik.
2011. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fordulnék el, azaz.. tőlem nem fordultak el. (Annak idején én is úgy éreztem, hogy a legjobb, ha őszinte vagyok a legjobb barátnőmmel és elmondom neki, hogy egy kicsit kellemetlen ugyan meg furcsa, de szeretem, valami szerelemmel.)


Annyit tehetsz, hogy te egyértelműen jelzed, hogy nem viszonzod az érzéseit, hetero vagy, de nem bántod semmiképp.

Végülis, jó dolog, hogy ezt nem rejtegeti előled, hanem őszinte és felelősségteljes.

És nagyjából ennyi. Majd, előbb-utóbb úgyis elfelejt téged, maradhattok barátok: ez idő kérdése. Türelem.

2011. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
uristen én nem tudom mit tennék...félnék a közelébe menni egy leszbikusnak...de ilyen jol titkolta basszus?!
2011. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%

hát ha még izmosabb nálad akk gáz van xD akármikor rádmászhat :D

ezzel amúgy tönkretenné a barátságot..pfhúúú.

2011. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Igen, valószínűleg meg fog erőszakolni! ÉS SOHA DE SOHA NE HAJOLJ LE SEMMIÉRT! SOHA ÉRTED SOHA!



ugyan már emberek! Szerintem próbáld meg úgy kezelni, mintha egy fiú-lány barátságba nyögte volna ezt be a lány!

2011. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő őszinte volt, akkor legyél te is az. Ne fordulj el tőle, csak mondd el neki, hogy te nem érzel ugyanúgy. Kitartás.
2011. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
szerintem jutalmazd őszinteségét és pippantsd le;)
2011. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
én tuti nem bírnék úgy ránézni többé, ahogy előtte, teljesen talán nem fordulnék el, de lazábbra venném a "barátságot"
2011. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Mondd meg neki, hogy hetero vagy és Neked a lányok jönnek be! Viszont én a helyedben még közölném vele, hogy örülsz, hogy beavatott ebbe a titkába és semmi nem változik ezután, ugyanúgy barátok maradtok. 15 év nagyon közeli barátságban ez nem jelenthet akadályt. De SEMMIKÉPPEN ne fordulj el tőle!!! Nagyobb szüksége van most Rád, mint korábban akármikor.
2011. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Addig ugrálnék a fején amíg van benne élet
2011. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!