Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tapasztalat szerint, milyen...

Tapasztalat szerint, milyen fejlettségi sorrendbe raknátok a megyéket?

Figyelt kérdés

most tapasztalatból [gondolok én itt ott élt idő] kérdezném, melyik megyét tartjátok mennyire fejlettnek és melyik megyébe van a legtöbb nyugalom, legkevesebb cigány, legfejlettebb internet, kedvesebb emberek stb. Nem szeretnék vitatkozást, mert instant report és törlésre kerülnek a kötekedő posztok, most csak egy egyszerű nyílt vélemény szavazásra lennék kíváncsi.

Ha több megyéről is van véleményed, akkor sorrendbe pl:

1 - Heves

2 - Buda, mert

3 - ..., etc..

Előre is köszönöm a válaszokat, és még egyszer, idegeneket tiszteljük, és attól hogy más a véleménye, ne kötekedjünk, köszönöm ezt is!



2018. aug. 31. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a legalja helyeket tudom biztosan, sorrendben:

Borsod

Szabolcs

Szerintem sejted miért...

2018. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nógrád is egy elég alja hely. Nem lehet normálisan végig menni az utcán, beszólogatnak, meg minden tele van munkanélküli bűnöző cigányokkal. De az előzővel is egyet értek
2018. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!