Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fogdossa a hasát?

Miért fogdossa a hasát?

Figyelt kérdés
A fiam 16 éves. 2 éve viszonylag sovány gyerek volt, nem nagyon volt feleslege, azóta viszont hízott és lett egy kis pocakja. Nem tudom miért de állandóan azt fogdossa sokszor van hogy bemegyek a szobájába és látom hogy félmeztelen. Ha megkérdezem a melegre fogja de szerintem a hasát fogdossa, simogatja. Mert van amikor bemegyek és gyorsan visszaveszi a pólóját. Kérdeztem miért csinálja de nem mondta meg. Vajon miért csinálja

2018. szept. 1. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Miért az a legnagyobb problémád, hogy 16 évesen a hasát fogdossa?

Inkább a lentebbit fogdossa és nézzrn po*nót vagy mi?

Örülj annak, hogy nem arra mész be, hogy teljésen meztelen és húzogatja a cerkát.

2018. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
beteg.
2018. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hadd csinálja! csináld te is!
2018. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is gizda gyerek voltam, sőt volt egy időszak mikor nagyon közel álltam az egészségtelenül soványhoz, minek fő oka pedig, hogy irtózatosan keservesen rakódott rám minden egyes kiló. Úgy 17 éves koromban kezdtem el normálisan hízni és 1-2 év után ez már egyértelműen meg is látszott.

Számomra ez a változás eleinte meglehetősen fura volt, és gyakran arra eszméltem, hogy önkéntelenül az újonnan megjelent hasi zsírpárnáim irányába terelődött a kezem.


Furcsán hangzik, de igazából örültem is a hízásnak, mivel utáltam "pálcika gyerekként" élni és akkor úgy éreztem, hogy végre magam mögött hagyom azt a sok szenvedést ami anno soványságomból eredt.


Szóval szerintem lehet, hogy a fiadnál is valami hasonló a helyzet. Nincs vele semmi gond

2018. szept. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a választ. Előzőek rátok nem vagyok kíváncsi én az okát szeretném megtudni.
2018. szept. 1. 15:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából inkább fogynia kéne és nem örül a hízásnak. Ezt ő mondta.
2018. szept. 1. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet pont azért, mert ennyire zavarja. Csupán rá kell valahogy vennie magát, hogy akkor tegyen is valamit, mert ettől még nem fognak eltűnni azok a plusz kilók :D
2018. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Lehet csak furcsa és új számára, hogy van hasa. És azért tapogatja mert még nem szokta meg.

Egyébként meg lehetne akár kopogtatni is mielőtt ajtót nyitunk.

2018. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!