Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Júliusban meg volt a menszim.3...

Nyuszi9908 kérdése:

Júliusban meg volt a menszim.3 napig tartott utánna el múlt és most 12 en nem jött meg han most 29 én meg jött de csak 10 percig tartott. Hasam alja fáj, hányingerem van de a teszt negatív lett?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet negatív lett
2018. szept. 1. 18:32
 1/3 anonim válasza:
Az a kérdés, hogy hol máj pontosan a hasad? Ha középen, akkor (feltéve ha a menetidő menstruációt jelent) akkor csak a méh fáj. Ez ilyenkor természetes. Ha baloldalt, akkor nem tudom sok féle variáció lehetséges. Ha hánysz, lázas vagy, és jobb oldalon fáj egyszerre , akkor... Nos akkor sok szerencsét, vakbél gyulladásod van.
2018. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsánat, az automatikus írás javító akcióba lépett. Az menszi. Kérdőjel:?
2018. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közép táj lagyeknál fáj ha nyomás van rá. Lázas nem voltam, fejem fáj, illetve hányingerem van, és a melleim érzékenyek és még azóta sem jött meg
2018. szept. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!