Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gázpisztoly vásárlás? Milyen...

Gázpisztoly vásárlás? Milyen méretűt érdemes vássárolni?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit.Pár éve keztem el dolgozni.Sajnos munkából már csak sötét időben tudok haza indulni.Elég veszélyes és kihalt környéken kell átmennem.(helyiek elkerülik környéket iylenkor már)

Szeretnék önvédelmi okból magamnál hordani egy gáz fegyvert.

Nagyrészben utánna olvastam,hogyan is működik ez.Vásárlás után természetessen egy hozzá értő helyre elmegyek hogy megtaníthassák a fontosabb ismereteket.Viszont érdekelne a ti véleményetek a méretekkel kapcsolatban.Milyen méretűt,fajtát érdemes választani utcai viselés esetén,mi az ideális fegyver súly ebben az esetben.(közepes tömegű vagyok 85kg)



2018. szept. 1. 20:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Az elírásokért elnézést fáradtság.
2018. szept. 1. 20:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Helló, egy paprikaspré is legyen nálad ha vonaton kell elintézni valakit . Stukiból kisebb - közepesebb minél könnyebb legyen . Azt felejtsd el hogy a német a legjobb max csak az a drágább az összes közül . Nézd meg a fegyvervideó ajánlóit tesztjeit . REVOLVERből EKOL VIPER vagy LITE jó ami lövi a félautomaták töltényeit IS . Ezek a "kétéltűek" 26-29 ezer Ft . Félautomatából ZORAKI 914 - EKOL ARAS COMPAKT -EKOL ALP ezek 30 ezrek és 60 dkg . Zsebstukkerből a ZORAKI 906 a legjobb .Csak új boltit vegyél használttal bármit csinálhattak .WADIE 80 mg CS és WADIE 120 mg PV tölteteket vegyél . Írj ha érdekel a téma .
2018. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Carrera RS30 is tuti cucc és mind 9mmes . Félautomatákat nem kell csurig tölteni , 15 kapacitásba 12 elég és csőre lehet tölteni . 2-3 darabot ki lehet hagyni ezáltal nem feszül a tárban a töltény nincs torlódás és biztosabb . Riasztóval gyakorolj és gázokat tölts kizárólag !
2018. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ismerősömnek ilyen van pl:

[link]

De ilyet utcán tokban hordani nem könnyű elég nagy szerintem.


Ekol Alp szinpatikusnak tűnik számomra

2018. szept. 2. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Marhaság ekkora 1,2 kiló , télen hogyan kapja elő ? EKOL ALP tuti vétel , fővárosban DAISY vagy GUNBOX árulja jó áron . Felesleges aZ ALP Plus verzió még 6 ezerért , annyit tesznek hogy az ütőszegből vissza vesznek 1,5 mm-et és hegyesre csiszolják . Tehát átverés .
2018. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Zalaegerszegi vagyok egyébként,de igazad van kissebb fegyver jobb rejtés
2018. szept. 2. 18:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Ekol Alp mellett döntöttem.Ehez viszont milyen fegyvertok lenne jó?(balkezes vagyok tehát bal oldalon fogom hordani.Láttam olyan kivitelű tokot ahol a gatyán belülre esik maga a fegyver nem kívülre.Ilyesmit szeretnék
2018. szept. 2. 22:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Keresd meg a DOBOS övtokokat vagy ha jó de olcsó bőrt akarsz akkor facebookon AKAH tokokat egyedi bőrben meg ALEXA GYÖRGYöt .
2018. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
pénzkisobás .gázspray jobban megéri minimum 50ml es.
2018. nov. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 % os válaszoló itt is dőreségeket ír .
2018. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!