Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hányingerem van amikor szressz...

Hányingerem van amikor szresszlek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon stresszel ember vagyok, és mostanában hányingerem van tőle! +mèg a vérnyomásom is nagyon alacsony! (97/63)

2018. szept. 3. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve egyre gyakrabban van az, hogy hirtelen leszek rosszul, és osszeesek!
2018. szept. 3. 22:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A sok stresszre használhat a magnézium + B6 tabletta, DE mivel vannak ájulásos rosszulléteid is, javaslom, hogy keress fel ezzel (pl. körzeti) orvost!

((Az vérnyomásod annyira nem alacsony, bár azt nem tudom, hány alkalommal mérted, és abból átlagolva ennyi - de emiatt is érdemes egy kivizsgálás))

2018. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia!Én is így vagyok ezzel,csak én nem esek össze.Nekem van amikor az segít ha pihenek,vagy valami nyugodtabb zenét hallgatok.A gyömbér elvileg jó hányingerre.De még én is keresek más megoldásokat.De ha ez így folytatódik akkor szerintem is inkább menj el orvoshoz.
2018. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!