Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a srác, aki bejön nekem, szét menjen a barátnőjével?

Figyelt kérdés
A sráccal az utóbbi hónapokban komolyabbra fordultak a dolgok, mégis hiába próbáltam vele erről beszélni, fél attól, hogy mit fognak reagálni a lány és az ő szülei, ha szakítanak.

2018. szept. 4. 15:52
 1/1 2*Sü ***** válasza:
90%

A srác kavart veled, miközben barátnője volt? Akkor nem elhanyagolható az esélye, hogy kavar majd mással, ha te leszel a barátnője.

A srác szakítana a barátnőjével, téged választva? Akkor nem elhanyagolható az esélye, hogy szakít majd veled, és mást választ.


Még ha el is hiteted magaddal, hogy téged valóban jobban szeret, a ti kapcsolatotok más, tudat alatt mindig ott lesz benned a kétség. És ez szépen meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat.


Láttam ilyenre példát. Volt, hogy egy srác az egyik kapcsolatból így ugrott bele egy másikba. Az új kapcsolat nem élt meg néhány hónapnál többet. Van ellenpéldám is, bár ott fordítva történt, egy lány kezdett kavarni egy másik fiúval, miközben volt barátja. Aztán az új sráccal teltek az évek, összeházasodtak, van két gyerekük. És bár igyekeznek maguk is elhinni, kívülről erősen látszik, hogy ez nem egy boldog házasság, hanem konfliktusokkal, bizalmatlansággal teli házasság. (Pl. a srác nagyon akart gyereket, de valahogy soha nem jött össze. Ja, mert a lány titokban fogamzásgátlót szedett, a férje tudta nélkül. Meg az is látszik, hogy mindketten belemenekültek valamibe a házasság elől.)


Ne akard, hogy ez a vágyad valóra váljon…

2018. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!