Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki nagyon...

Majomavizben kérdése:

Van egy lány aki nagyon bejön, de nem nagyon tudok elérni nála semmit, van tapasztalotok jó feromonos parfümmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Előre szólok az olyan válaszok nem érdekelnek hogy lúzer vagyok meg hogy hagyjam rá meg hogy nem így kell.

2013. szept. 13. 06:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyha alapból nem vonzódik hozzád, akkor nem sokat érnél el feromonos parfümmel, max felesleges pénzt dobnál ki.
2013. szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 NorbiNono válasza:
Ha egyáltalán nem vonzódik hozzád, sőt még csak azt se érzi hogy jól nézel ki, szerintem hagyd békén!!!! Ha nem szálsz le róla az már zaklatásnak minősűl és te sokkal rosszabúl fogsz járni!! Keres olyan lányt akinek az esete vagy, ha valakinek egy picit se teccel, felesleges próbálkozni, a parfűmmel meg semmit nem fogsz elérni, felesleges!!!!
2013. szept. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás, a külsődet nem javítja fel, tehát semmit nem érsz vele.
2013. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A feromontól lehet szexuálisan kicsit érdekesebbnek fog tartani, tudat alatt, tán észre is veszi ezt magán, nem fogja érteni, de tudatosan, nem jössz be neki, ezt viszont nem győzi le a feromon. Ha valami alakul azon tud segíteni, meg meg tudja adni a kezdő löketet, de nem ilyenkor.
2013. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond hogy én már jártam vele 1 évig.. és nem tudom elhinni hogy egyszer csak minden érzése elmúljon amit irántam érzett, és ezért gondoltam hátha egy ilyen parfüm legalább egy picit valahogy segítene
2013. szept. 13. 14:39
 6/7 Kati Tibor válasza:
Neked nem való a feromonos parfüm mégis mit gondolsz te szerinted hogyha eddig nem értél el a lánynál semit akkor az a hülye parfüm fog segiteni?Kérlek nöljél már fel -.-
2013. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kamu ez a feromonos dolog...

Ilyen nincs. :-)

Sajnos.

Ha lenne (és működne)akkor mindenki olyat fújna magára.

2013. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!