Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az okosakat miért piszkálják...

Az okosakat miért piszkálják sokat?

Figyelt kérdés

Az én évfolyamomban két olyan ember van akit szinte mindenki (tanárok is, diákok is) nagyon okosanak tart, sőt szerintem kész kis zsenik. Egy lány és egy fiú. A lányt a többi csaj nagyon sokat szivatja emiatt, meg néha a fiút is. Miért? Nem stréberek, nem nyaliznak, sőt ha jól tudom tavaj még csak nem is voltak kitűnőek.

Én egyikükkel sem vagyok rosszban, a fiú tök oké bár néha kicsit lexikálisan beszél, a lány elég fura, viszont tök jó fej, és szerintem zseniális humora van.


2018. szept. 4. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan irigyek rájuk.
2018. szept. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában bunkók az emberek, még a fiatalok is. Aki kilóg a sorból, azt vissza akarják rántani. Egyszerűen az a közeg neki már nem való, valami elittebb iskola kéne.
2018. szept. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!