Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátnőmet...

Mit tegyek? A barátnőmet egyfojtába piszkálják, durva beszólásokkal. Mit csináljon? Visszaszoljon?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek tettszik egy sztár srác. Az osztálytársai meg ezzel piszkállják. Nagyon szemetek, mert eléggé durva beszólásokat mondanak. Nagyon rosszúl érzi magát, én meg nem tudok neki segíteni. Kérlek, segítsetek!

2013. febr. 11. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak túl sokat kombinálok, de túl sok az egybeesés, hogy ne vegyem észre, szóval ő lenne az? http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..
2013. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, de sok ötlet kell. Szegény elég sokat szenved.
2013. febr. 11. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen balherék, mint ez a gyerek addig csinálják, amíg foglalkoztok vele. Úgyhogy ez a megoldás, ha nem működik, fojtsátok meg egy sállal.
2013. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, próbálta, hogy levegőnek nézzük, de ugyanúgy bombázza a beszólásokat
2013. febr. 11. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Látom, hogy 12 évesek vagytok, szerintem egy tanárral el lehetne beszélgetni, talán a szülőket is behívja. Majd elrendezik a fiukat.
2013. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak olyan dolgokkal piszkálnak, amivel nagyon ciki lenne odaállni a tanárhoz. Meg a gyerek elég balhés.
2013. febr. 11. 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is jobban jártok egy tanárral...ha meg annyira balhés talán még ki is rúgják, egy próbát megér.
2013. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbáljuk.
2013. febr. 13. 09:52
 9/11 anonim válasza:
Mindenképpen nyugtatsd meg a barátnôdet mert az a ciki hogy annyira azért nen olyan nagy folog mert csak nagy a szájuk és mint írtad többen vannak és szerintem ha a barátnôddel lenne pár menô srác akkor nem mernék sértegetni vagy beszólogatni beki mert csak akkor olyan nagy a pofájuk ha látják többen vannak és így azt hiszik magukról hogy olan nagy menôk de egyépként gyáva nyulak és ha a barátnôdnek egy sztár tetszik akkor az az ô dolga ne csúfolják és szerintem ne is foglalkozzatok vele vagy meg kénr kérdezni egy szakértôt vagy szoljon vagy szoljatok hogy ebben az a ciki hogy nincs egy jobb témájuk ezért a barátnõdet piszkálják!
2013. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Pl:ha valaki ugy beszol ez lehet h bevalik:jajj de cuki h pattog a kis bolha ; ) ez egy jo beszolas :D VAGY! ne legyel feltekeny mert te tuti em fogsz neki bejonni! A valasz:hat te sem. A bari nod valasza:azert jobban mint te! De lenezo hangon. Ha a fiuk piszkaljak akk:orulok h tetszem es mosolyogjon a kepukbe. : ) ha nevetnek rajta akk o is rohogjon es mondja azt h ugye milyen szanalmasok egyesek!!! H inkabb mast szeretek mint h titeket. A lanyoknal: csak rohoglyon a kepukbe ;)
2014. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!