Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz a fake ruhák?

Gáz a fake ruhák?

Figyelt kérdés
en nekem vannak fake ruhaim de azert vettem meg oket mert kenyelmesek es azert nem szeretnek sok penzt kiadni, persze ha valaki kerdezi akkor mindig megmondom neki hogy fake es csak azert hordom mert kenyelmes

2018. szept. 4. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a fake ruha alatt az érted, hogy ál-márkás, nem eredeti, illetve hamis ruhákat, akkor ez hozzáállás kérdése. Én például nem ítélem el. Nem az a fontos számomra, hogy valaki - bárki ki milyen, és mennyi márkás cuccot visel. Ha neked kényelmes, viseld.


Plusz az sem biztos, hogy a márkás cucc a jobb. Emlékszem rá, amikor megnyílt a Váci utcában az akkor egyedüli Adidas bolt, és hosszú sorokban álltak a vásárlók, csak hogy bejussanak, és akkor is előfordult, hogy bár márka üzletben vásároltak, mégis előbb szétfeslett a varrás a ruhán, mint egy márka nélkülin.


Amióta vannak az angol használt ruha boltok, elérhető áron vehetők azoknak is cucc, akiknek nem feltétlen fontos a márka, de jól esik néha nap valami "neves" cuccba bújni.


Szóval a válaszom: nem gáz. :) Főleg, ha nem is tagadod a tényét, ha valaki rákérdez.


Sokszor valami árucikk azért kerül többe, mert a brand-et, a márkát kell megfizetnünk.

Persze aki "márkamegszállott", annak biztosan más erről a véleménye. Sőt egyesek mondhatják azt is: ez egy fajta "lopásnak" számít, hiszen minőséget hirdet, de közben silányabb ruhadarabon van a brand jele. Ezért is szaporodtak el régebben az Adidas helyett az Adios, ami aztán szintén önálló márkává lett. Egy vagy pár betű különbséggel próbálva "átverni" a figyelmetlen vásárlókat. Ma már nem számít. Könnyebb hozzáférni egyes ismert brand-ekhez is. :)

2018. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!