Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek morbid az elhunyt...

Szerintetek morbid az elhunyt nagypapámnak leveletírni?

Figyelt kérdés
Egy hónapja halt meg de még mindig nagyon hiányzik és fáj. És az jutott eszembe hogy megpróbálom magamból kiírni a dolgokat, meg az emlékeket úgy mintha neki írnám le ezeket a dolgokat egy levélben . Gondoltam hátha segít ez valamennyire gyászban. Szerintetek ez morbid vagy van aki csinált már ilyet ?

2018. szept. 7. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megírhatod, csak jól járhatsz vele!

Csak ne küldd el. Később még vissza is nézheted, ki is egészítheted.

2018. szept. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem az. Híres írók egész köteteket írtak így. Ol. az olasz Oriana Fallaci meg nem született gyermekéhez írt levélregény.

Együtt érzek veled, mert én édesanyám elvesztését éltem meg nagyon keservesen, s még három év után sem tudom elengedni. Ez baj!

Arra vigyázz, hogy ne konzerválja az írás a bánatodat, hanem segítsen abban, hogy újra vidám és felszabadult legyél!

2018. szept. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem morbid.
2018. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az.

Mondjuk én nem tartanám meg, mert akkor lezáratlannak érezném, és pont az lenne a lényeg, hogy valamit lezárjak magamban. Feladnám palackpostán, elégetném vagy ilyesmi.

2018. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat ! :)
2018. szept. 7. 15:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Neked meg remélem,hogy előbb utóbb kitudsz ebből törni. Szerintem a bánat megmarad csak enyhül, remélem azért neked is jobb lesz és ,hogy tudod majd élvezni még az életet.
2018. szept. 7. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg nyugodtan, semmi morbid nincs benne.

Szerintem a levél végére próbálj valami pozitív véget írni, hiszen a nagypapád se szeretné, hogy örökké miatt legyél szomorú.

Én például rajzoltam neki, és a rajzot beraktam a sírja melletti lámpásba.

2018. szept. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Sikerült feldolgoznod ilyen módon a Fájdalmadat? :)


Ui: remélem, hogy még AKTUÁLIS IDŐSZAKBAN válaszoltam...

2018. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen úgy érzem sikerült vagy legalábbis már jobb.. köszönöm a választ :)
2018. nov. 30. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló vagyok (és milyen a "véletlen" - pont idetévedtem ehhez a kérdéshez...)


ŐSZINTÉN ÖRÜLÖK A SIKERES GYÁSZFELDOLGOZÁSNAK!!!

2018. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!