Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem a fejébe vette,...

A feleségem a fejébe vette, hogy az elhunyt barátnője után nevezi el a születendö kislányunkat . Hogy beszéljem le róla?

Figyelt kérdés
Nekem a tény is morbrid meg maga a név sem tetszik.

2016. júl. 18. 17:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%

Mi a név?

Egyébként tényleg elég morbid gondolat

2016. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Mondd meg, hogy NEM! Es kesz.
2016. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
12%
Balszerencsét hozhat.Ne a barátnőjét lássa benne hanem a gyerekét akit közössen neveztek el.Már az is rossz jel hogy ilyen megfordult a fejében.Az pedig balszerencsét hozhat ha tényleg így nevezi el.
2016. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Judit a név.Ès még durvább, hogy meggyilkolták ezt a nőt...Azzal nem sokat érek 2-es, mert ő meg azt mondja, hogy az lesz és kész. Mindent bevetettem, ezért fordultam ide.
2016. júl. 18. 17:15
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Már terhes,vagy csak tervben van a baba?Mert ha ez utóbbi,megmondanám Neki,hogy addig,amíg nem hajlandó ezen változtatni,nem vállalok gyereket...
2016. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Már terhes.Biztos, hogy kislány lesz.
2016. júl. 18. 17:22
 7/27 anonim ***** válasza:
49%

A feleséged szülei ehhez mit szólnak?

Ha valami más névötlettel állnál elő? Elutasítóan viselkedne?

2016. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
huha.. hat ez a gyermek nem csak az ove tehat ne csak egyedul doncson!!! ezt mond meg neki a masik dolog hogy az a kis lelek egy teljesen mas onallo emberke lessz es ne kosse ossze massal!!!! ez nem lessz jo a gyermek egessz elete meglehet pecsetelve!
2016. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudtok kompromisszumot hozni? Mondjuk legyen a második neve, és az első nevén szólítjátok!
2016. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

Ebben a sztoriban nem a név a gond, hanem, hogy a gyászfolyamatban javában benne van a feleséged és ezt a gyerekkel kapcsolja össze. Én meg pszichológust is felkeresnék.

Anno amikor Apu meghalt az ő kedvenc dolgait részesítettem előnybe, nekem normális volt a ragaszkodásom hozzá, külső szemlélő meg sokallta. Végül is doki segített feldolgozni és elhagytam ezt a mániámat.

Nem beteges, csak bennragadt egy folyamatban. Azóta is normális vagyok.

:)

Szóval ez most neki fontos, de ha feldolgozza a halálát akkor nem fogja már ő sem ezt ésszerűnek gondolni.

2016. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!