Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyargyülőlet Európában?

Magyargyülőlet Európában?

Figyelt kérdés
Miért csak a magyarokat támadják ennyire durván nyíltan amiért nem akarnak migránsokat befogadni? Miért csak magyaroktól akarják megvonni a a szavazijogokat Európa? A magyarokat rasszizmussal vádolják, de a magyarok nem támadják meg a külföldieket Magyarországon, de a magyarok fizikailag bántalmazzák külföldön? Miért van az, ha egy magyar bánt valakit az baj,de ha a magyart bántják az nem baj? Magyarországot támadják mert nem tesz eleget az Európai Unió kérésének, eljárást indítanak ellene, de Románia meg Ukrajna ellen nem a kisebbségi jogok megszegése miatt?? Mindig csak a magyarok rossz dolgait hozzák fel, amiket a múltban tettek, de az nem számít, hogy a magyarokat megkínozták, megölték, meg az nem jut eszükbe, hogy a belgák afrikaiakat öltek a hollandok meg afrikai embereket használtak rabszolgának? Már gondoltam arra is, hogy ez az egész "Magyarok nem akarnak befogadni migránsokat" dolog egy jó kifogás a magyargyülölő embereknek, hogy megbüntessék Magyarországot? A lengyelek meg a csehek és szlovákok ellen meg nem indul eljárás meg semmi... Szánalmas.. a magyargyülölő, Magyarországot leszoló kommentre nem vagyok kiváncsi.. A normális kommenteket köszönöm!
2018. szept. 7. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a migráns téma? Meg Ukrajna az EU-hoz? A mostani eljárásnak a belügyi-közéleti helyzethez van köze, az állampolgári jogok csorbítása a szólásszabadság korlátozása, és a jogállamiság veszélye miatt. Azaz arról hogy lassan egy autokrata rezsim épül ki azzal hogy a kormány kezébe kerül az addig független média, a bíróságok, a választási rendszer, és nem érvényesülnek a demokratikus elvek.
2018. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első kommentelő! Nem jól értelmezted a kérdést, a lényeg, hogy miért mindig a magyarok a rosszak és ha a magyar bántják az nem baj, de ha egy magyar bánt valakit az baj?
2018. szept. 7. 16:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy bármit amit a magyarok csinálnak az rossz, de ha egy másik nemzet csinálja ugyan azt, mint amit a magyarok az nem baj? Lásd Lengyelország, Csehország, Szlovákia.
2018. szept. 7. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Össze-vissza beszélsz. Vagy akkor ne keverd bele a szavazati jog elvételét meg a hetes cikk szerinti eljárást, ugyanis annak semmi köze az általad feltételezett kettős mércének. Az EU-nak az nem tetszik hogy itt puha diktatúra van életben és lassan keményítik egy teljes diktatúrává. Nem pedig az hogy ki hol veri a másikat.
2018. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg probáld meg jobban megérteni a dolgokat... De ha most Magyarországon agyonvernének egy külföldit az baj, da amikor egy magyart leköpnek Erdélybe, vagy Horvátországba arcon vágják a magyart és azt üvöltik neki"Go back to Hungary" az nem baj, ugye? Erre értettem, hogy a magyarokat rasszistázzák, de azokat akik a magyarokat bántják nem! De látom te nem érted amire én gondolok, ugyhogy inkább ne is válaszólj, nem hasznos a válaszod, semmi értelme amit írsz, mert nem érted amit én leírtam..
2018. szept. 7. 17:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg miért mindig csak a magyarokat zaklatják? Erre a kérdésre nem nagyon válaszoltál.... Ha nem tudsz értelmes választ adni, akkor inkább ne irogassál.
2018. szept. 7. 17:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


légy szíves, fáradj vissza az alternatív valóságodba, ahonnan előbújtál és/vagy a Politika kategóriába. Ott lelkes egyetértőkre és ádáz ellenfelekre fogsz találni. Az a neked való hely.

2018. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!