Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy csak be...

Lehetséges, hogy csak be képzelem a terhességet?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretnénk már babát. 4 nappal ezelőtt csináltam egy tesztet ami negatív volt. A férjem szerint nem biztos, hogy kimutatja korai terhességnél a teszt. Viszont rá 3 napra megjött a menstruacióm. Soha nem szokott fájni a hasam ilyenkor, viszont most nagyon görcsölök. De emellett 2 napja erősen szedülök, és hányingerem van szinte egesznap. Lehetséges hogy csak azért vannak ezek a tünetek mert nagyon szeretném a babát? Vagy van egy kis esély, hogy babát várok? Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. szept. 7. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy így olvastam a leírásodat,akkor valószínűleg a fő kérdésedre a válasz: sajnos, igen.

A terhességi teszted negatív, a menstruációd megjött. A nagy görcsök utalhatnak mégis egy esetleges spontán vetélésre, plusz a szédülés, hányinger sem normális ilyenkor. Szedned kéne néhány napig B6 vitamint, az hasznos ezekre a tünetekre, ha magnéziummal együtt szeded, akkor pláne. (Magnézium+B6 tbl)

Általában, mikor a párok ennyire görcsösen akarnak gyereket, akkor épp nem jön létre a fogamzás, talán a stressz közrejátszhat ebben. A fenti tbl. kombináció erre is hatásos lehet.

Előbb-utóbb sikerülni fog, csak ne "görcsöljön rá", egyikőtök sem. Sok sikert! :)

2018. szept. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szaszuss válasza:

Szia!Ilyenkor talán, az lenne a legjobb ha elmennél a nőgyógyászhoz, hogy tisztázza a helyzetet. Vannak nők akik a terhesség alatt is menstruálnak, ez előfordul.Viszont igen az is lehet,hogy csak beképzeled,mivel nagyon szeretnéd már.Én mind a két baba projekt alatt produkáltam ilyeneket a menstruáció elött ,mert nagyon szerettem volna már.😊Ahogy azt elöttem is írták,nem szabad rágörcsölni,mert az nem tesz jót és nehezebben esel teherbe . Mióta próbalkoztok egyébként?


Lassan 5 éves és egy 3 hónapos kislány büszke anyukája😊

2018. szept. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!