Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan adjon fel csomagot...

Hogyan adjon fel csomagot hogy ne hazhoz hanem az adott telepules postajara erkezzen?

Figyelt kérdés

Sziasztok mivel a heten csonagot csak nagyon embertelen idoben tudnek atvenni azt a megoldast gondoltam ki hogy postara kene feladni es ott taroljak par napig aztan reggel nyitaskor elmehetek erte es elhozhatom . Ennek mi a menete? Valaki csinalt mar ilyet? Hogy kell az illetonek feladni a csomsgot hogy a kezbesites ne tortenjen meg hanem csak taroljak a postan 1ejszakat mig en erte megyek reggel?

Elore is koszi



2018. szept. 10. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A feladónak postán maradóként kell feladni.

A címzett nevét, ez az adott posta címét kell megadni, ahol átvenni akarja a címzett. Ennyi!

2018. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2*Sü ***** válasza:
Attól is függ a dolog, hogy hogyan is történik a kiszállítás. Nyilván futárral való házhoz szállításhoz a postának semmi köze, így ez az út nem járható. Ha postai úton történik a kiszállítás, és te nem tartózkodol otthon, akkor a postás úgyis bedob egy értesítőt, hogy melyik postán tudod átvenni a csomagot. A postán maradó csomag is járható út, de arról tudnod kell, hogy arról a posta téged semmilyen formában nem fog értesíteni, külön kellene információt kapnod, hogy a csomagot feladták, illetve érdeklődni a postán, hogy megérkezett-e.
2018. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ha lehet mindig postán maradóként kérem a csomagjaim. Az esetek többségében kapok emailt és sms értesítőt is ha átvehető a csomagom. Nyilván ezt a feladó intézi.

Ha nincs értesítő, akkor a feladást követően 2-3 napon tuti átvehető a postán. Sikerült???


Első voltam.

2018. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat holnap,holnap utan adjak fel a csomagot csak elore megkerdeztem :)

Koszi meg 1x

2018. szept. 10. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!