Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2018-as Photoshop CC-ben...

2018-as Photoshop CC-ben miért fagy le mindig minden ha megpróbálom használni a Camera RAW lehtőséget?

Figyelt kérdés

Nem tudom a Camera raw filtert használni sima jpg-re , nyers CR2/ raw képeket meg egyáltalán be se fogad, mert egyből megáll az egész ahogy megnyitná a program. Más verziószámokat próbáltam telepíteni, de midig azt használja amelyiket alapból rátettek a Photoshop verzióhoz amit letöltöttem. Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.6.x64 de egy előző 19.01-es sem működött.

Így mindig a cs6-ban tudom csak szerkeszteni a képeim amivel közel sem ugyanolyan a munka. Néztem a kamera támogatást, cs6ban müködik is a 9.1.1. - Canon 1200d és 1D mark IV képeivel is. Az Canon 18-55mm EF-S kit, 50mm 1.8 EF, 70-200mm-es objektiveket is befogadja. Mi lehet a gond? Máshol is olvastam ilyen problémáról, de nem találtam megoldást.



2018. szept. 10. 13:47
 1/3 anonim válasza:

Próbáld meg kikapcsolni a VGA hardveres gyorsítást a beállításoknál.

Beállítások-Teljesítmény-Grafikus processzor...

Vagy kapcsold ki, vagy állítsd a Speciális Beállításoknál alapszíntűre

2018. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha az előző nem segít akkor a Beállítások-Camera raw ablak alján (Graikus processzor) is kapcsod ki, ha be lenne még kapcsolva.
2018. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Király, a kettővel együtt működött, ezer köszönet!!! :)
2018. szept. 11. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!