Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy megrázott az áram?

Lehet hogy megrázott az áram?

Figyelt kérdés
Van egy régi akváriumi levegőztetőm, amit megpróbáltam beüzemelni, engedtem a vizet a csapból egy lavórba, és amikor hozzáértem a csaphoz, hogy elzárjam, hirtelen, éreztem egy kis csípést, gyorsan kihúztam mindent, most ülök az ágyon, és gondolkozok mi lesz

2018. szept. 12. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Semmi. Veled. Ha a cucc hibás akkor azt cserėld.
2018. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgyértem, hogy nekem lesz valami bajom
2018. szept. 12. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Semmi bajod sem lesz ennyitől!
2018. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Összeestél? Leállt a szíved? Esetleg ráragadtál a csapra? Ha nem akkor nem lesz semmi bajod.

Azt a csapot meg ki kellene mérni, lehet hogy tényleg kijut rá valamekkora feszültség.

2018. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már pihentél 1 percet, és túlélted, akkor nem lesz semmi bajod.

Viszont az akváriumot így ne kapcsold be többet, ha hosszú életre vágysz.

Vidd el egy szakemberhez, bemérni. Lehet, hogy nem az rossz, hanem valamelyik szomszédod okozta neked ezt az élményt.

2018. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Összeestél? Leállt a szíved? Esetleg ráragadtál a csapra? Ha nem akkor nem lesz semmi bajod."

"Ha már pihentél 1 percet, és túlélted, akkor nem lesz semmi bajod."

Azért ez nem egészen így működik valódi áramütésnél. Legfeljebb azt lehet mondani, hogy az esetek igen nagy százalékában.


Ma éppen az egyik tábor válaszolt, volt, amikor az ellentábor írta, hogy orvoshoz kell menni.


Persze, itt elég valószínűtlen az áramütés, de volt már olyan, hogy a csap rázott, ha a szomszédban rosszul kötöttek valamit, stb.

2018. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bazky, ennyi erővel a műszálas pulóverek korában mindenki rohangálhatott volna a dokihoz, amikor megrázta a kilincs.
2018. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gond lehet a "valódi áramütésnél" kifejezés értelmezésével.
2018. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a "valódi áramütésnél" kifejezés értelmezésével, an némi fogalmam róla. Pont ezért az a véleményem, hogy ezek a csipkedős áramütések kb annyi kárt tesznek az emberben, mint anno a sztatikus feltöltődés.
2018. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!