Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnapelőtt este megrázott a...

Tegnapelőtt este megrázott a tv (orion 24" tv) koax bemenete, és egy két óráig nem éreztem semmit, de aztán elkezdett egy nagyon kicsit zsibbadni a bal kezem. (ahol megrázott) szerintetek lehet baj ebből?

Figyelt kérdés
Amiután észrevettem hogy kicsit bizsereg, Azonnal lefeküdtem, és a következő napon arra keltem, hogy még mindig zsibbad a kezem, azon a napon teljesen elmúlt a zsibbadás, de ma megint zsibbad gy kicsit (nem annyira mint tegnapelőtt) azt tegnap még észrevettem, hogy ha megyek akkor jobb. Mint mondom nem zsibbad a kezem, hanem egy kicsit bizsereg és más érzés mint a jobbon. Azóta nem nyúltam a tv hez. Szerintetek baj lehet még ebből? Légyszives normális válaszokat irjatok, mert most enyhén mondva is be vagyok Sz@rva.

2018. aug. 10. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Párszor màr engem is rázott meg.De nekem semmi bajom nem lett tőle. Enyim màr nem ráz :D Érdemes orvoshoz menni ha zsibad.
2018. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondanám, hogy zsibad, de egy kicsit bizsereg
2018. aug. 10. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Sürgősen keresd fel az orvost!
2018. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerinted mekkora lehet a baj?
2018. aug. 10. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de az áramütés mindig veszélyes, akár a 12 volt is az lehet.
2018. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A veszély nem attól függ hogy mekkora a volt, maer az csak éget, az ampertól meg a végtag tól is függ. Azt akarom tudni hogy ha megráz a cucc, és ilyen tünetek vannak, és már két napja nem haltam meg, akkor mit érdemes tenni. Egyépként most pl jo a kezem, de biztos vagyok benne hogy ha hnap felkelek akkor megint egy kicsit bizseregni fog.
2018. aug. 10. 19:30
 7/10 A kérdező kommentje:
várjunk, az is lehet, hogy a koax csati mellet található 75 ohmos antenna csati rázott meg. szerintetek az rosszabb?
2018. aug. 10. 19:36
 8/10 A kérdező kommentje:
mert elvileg ugyanannyival rázna meg a földelés hiányában, de azért vannak itt nálam is okosabbak
2018. aug. 10. 19:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Újra csak azt mondom, eredj el az orvoshoz, ne itt tudakozódj!
2018. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én ezzel elmennék orvoshoz... de a te dolgod.
2018. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!