Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg szépen írni?

Neveed kérdése:

Hogyan tanuljak meg szépen írni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok de még most se tudok szépen írni, ha normális tempóba írok sokszor olvashatatlan lesz, csak ha lassan írok kb 3mp alatt egy betűt akkor lesz szép és erre ugye sokszor nincs idő pl melóhelyen is ég a pofám hogy milyen rondán irok meg ha alá kel irnom vmit stb stb ....
2018. szept. 12. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Már pedig a szépíráshoz általában idő kell, na meg nyugodt lelkiállapot. Én pl. ha nem stresszelek, elég szépen írok, kerek betűkkel, míg más esetben sokkal szálkásabbak a betűim. Gyakorolnod kellene, és akkor talán gyorsabban is szépen írnál. Aláírásnál nem számít a szépség - csak mondom. :)

2018. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia , hát elég sokat stresszeltem és ritkán voltam nyugodt lelki állapotba lehet igazad van relaxálnom kéne , általános iskolába még nem irtam csunyán inkább középsikolába kezdtem el ugy írni mer igazábol nem nagyon érdekelt a suli gyorsan összecsaptam mindent házit is stb igy nem foglalkoztam a szép írással mondhatni sz**tam bele. Hát most meg bajban vagyok vele szerencsére annyira sokszor nem kell írnom , de majd gyakorlok itthon nyugodt állapotba egy pohár sör mellett vagy valami, köszi a válaszod :)
2018. szept. 13. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!