Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik lányt választanátok?

ThisIsNotHuman kérdése:

Fiúk! Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el két lány aki úgyan úgy néz ki, van nagy melle, kerek feneke ,viszont az egyik lánynak lapos hasa van, a másiknak van egy kis hasa, melyiket választanátok? A kettő lány ezt eltekintve ugyan olyan ..

2018. szept. 13. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
A has jól néz ki, nem kell kicsinek lennie ;)
2018. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
55%
Nagy mell segg has undirító ugyan úgy lapos hassal is közepes legyen minda kettő de fontosabb az arc mert mittudom én van fullos segged az arcod meg bánya
2018. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem a nagy mell és fenék nem vonz, kicsit sem. Mellből jobban tetszik a kis/közepes, fenékből pedig kicsi; mindkettőből formás. Ha utóbbi nem is teljesül teljesen, akkor is. Nem mindenkinél pozitívum a nagy mell. Alak terén pedig a nagyon vékony az ideálom. Ebből kiindulva pedig a lapos hasú tetszik minden bizonnyal jobban. Arcra ugyan lehet egy telt lány nálam szép, de alakra valahogy szexi nem tud lenni, így születtem :/

Persze ez csak az én véleményem, sokan mások nem értenek velem egyet, van aki alapból a teltebbekhez vonzódik. Ha most neked van egy kicsit nagyobb pocakod: nem kell megijedni, van bőven olyan fiú, akinek feltehetően tetszik, vagy abszolút nem szempont nála!

2018. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Amelyiknek van egy kis hasa.
2018. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyengém a széles csípő és izmos, lapos has, mellek terén nincs komoly preferenciám. Ez kb el is dönti a kérdést.
2018. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!