Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján miért kerrsett fel az exem?

Figyelt kérdés
Az exem akivel régen jártam 15-éves korban fel keresett egy közösségi oldalon.Számomra nagyon,nagy szerelem volt igazából egy fiatal kori hükyeség,miatt lett vége.Utánna pár évig is tartottuk a kapcsolatot baráti szinten àm akkor is tetszettem neki,csak az volt a baj hogy ő vele még szaladt úgy mond a világ és nem tudta el dönteni mit akar félt bele vàgmi igazán egy komoly kapcsolatba.De mimdig is éreztem hogy tetszettem neki,és hogy kölcsönös vonzódás volt köztünk csak a végén még is meg szakadt köztünk a kapcsolat.Most fel keresett azzal az indokkal hogy ő nem haragszik.Meg meg akart volna hìvni egy kàvéra.De nyìlvàn én ebbe nem mentem bele mivel azóta nekem család van.Igaz most nem túl jó a kapcsolatom a mostani párommal.Arra lennék kìvàncsi hogy ti hogyan reagàlnátok az ex közeledésére és mit tennétek a helyembe csak normàlis válaszokat várok
2018. szept. 14. 14:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!