Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mi van? Többi lenn

Most mi van? Többi lenn

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek kb egy éve tetszettem akkor még ő nekem nem aztán miután bevallotta hogy bejovok neki én mondtam hogy ő nekem nem utana fel évig egymáshoz se szóltunk nagy ivbe kerültük egymást .... Aztán rá egy fél évre ez már megváltozott ő is bejött nekem és jóba is lettünk nagyon de nem jöttünk össze kb 3 hét után így közölte hogy már nem szeret én megsertodtem es össze vesztünk utána ra egy hónapra bocsánatot kértem a hisztim miatt és elvileg kibékultunk de az óta nem beszéltünk és megint akár hányszor látom rá jövök hogy meg mindig nagyon tetszik nekem de félek bármit is kezdeményezni cska várom a csodát mit tegyek?

2018. szept. 14. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
hát,én ilyenkor maszturbálni szoktam.
2018. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

Bejött neked… Bejöttél neki… A megoldás, jól be kell csukni az ajtót, és akkor nem jön be senki.


Viccet félretéve, nem sok valós tartalma, nem túl nagy mélysége van egy olyan szimpátiának, ami fél év alatt elmúlik, aztán újra előjön, aztán újra elmúlik. Pl. van, hogy az ember néha megkívánja a rakott krumplit, néha meg nem kívánja, de akkor ennek a „bejövésnek” is körülbelül ugyanilyen mélysége van. Erre párkapcsolatot építeni felesleges.

2018. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!