Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mel, ik tetszik...

ThisIsNotHuman kérdése:

Fiúk! Nektek mel, ik tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Nagy mell, vagy nagy segg?:D

2018. szept. 15. 13:28
 1/10 A kérdező kommentje:
És kérlek a kérdésre válaszoljatok és ne azt írjátok hogy az arc fontosabb, ez egy tény, de ha az arc tökéletes és a személyiség is akkor inkább mi lenne a jobb mellé?:D
2018. szept. 15. 13:32
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Kis segg, kis mell.
2018. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagy mell, sokkal sokkal fontosabb. Persze a természetes mellekre gondolok.
2018. szept. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 2*Sü ***** válasza:
100%

Kitérő válasz lesz, de nem a méretek számítanak, hanem az arányok. Lehet valaki pl. nagyon súlyos, ha a mellbőség, derékbőség és a csípőbőség aránya nagyobb (homokóra alkatú), akkor sokkal „szexibb”, mint ha valaki nagyon „vékony” – értsd: alacsony a súlya –, de „deszka”, a dereka alig keskenyebb, mint a csípője.


Az arány sokkal jobban meghatározza az összképet, ahhoz képest a tényleges méretek sokkal lényegtelenebbek. Nyilván a nagyobb mell és a nagyobb fenék sokkal jobban eredményez nagyobb mell- és csípőbőséget a derékbőséghez képest, de ez utóbbi ismeretének hiányában nem biztos, hogy elegendő is.


Meg az embernek van egy többé-kevésbé az átlagosról alkotott képe, még ha a média valamennyire torzítja is azt. A nagyobb mell egy bizonyos szintig lehet vonzóbb, de bizonyos határon túl már természetellenes, az emberben a betegség, torzultság élményét adja. Mindenkinek van egy ideális méret, van, akinél ez egy B, valakinél egy C, van, akinél meg ez egy D méretet jelent. De itt sem mindegy, hogy a mellbőséghez képest mekkora a mellméret, egy C kosárméret egy adott mellbőségnél túl kicsinek, egy másik mellbőségnél meg nagyon nagynak tetszik.


Mindenesetre egy felmérés szerint a következő kosárméreteket tekintik a férfiak ideálisnak:

48,5% a C méretre szavaz.

19,8% a B méretre.

18,8% a D méretre.

7,1% a DD méretre.

3,4% az A méretre.

A maradék 2,4 oszlik meg a DDD, E és AA méret között. Tehát az ideális mellméret úgy tűnik nagyon a C-vel egyezik meg.


Hasonló a dolog a fenékméret esetén. Nem önmagában lesz vonzóbb a mérettől, hanem a többi mérethez képest, azok arányában.


Hogy melyik meghatározóbb? Pont ez a lényeg, hogy egyik sem. Nagy mell, kis fenék pont olyan furán fest, mint a kis mell nagy fenék.

2018. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fenék párti vagyok, de mostanában teljesen megbolondítanak a nagy mellek. Munkahelyemen is nem győzöm bámulni őket. Szép is az élet.. :D
2018. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PANNNAAAAAAAAAA válasza:
Hova keveredtem? 😨 (Lány vagyok. 😂)
2018. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Muszáj nagynak lenni? En inkább kozepes mell kozepes seggel. Nekem konkrétan nem jon be a nagy kuffer. Azt szeretem ha kerek és feszes. De ne legyen nagy.

Mellbol meg nincs szukségem a nagyra.


De így utolag ahogy válaszoltam magamnak is az esett le, hogy akkor már a nagy mell :D

2018. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha formás akkor inkább a nagy segg :) 28F
2018. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nektek mel, ik tetszik jobban? Mi a csoda az a mel és mi az az ik?
2019. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

ha komolyan kérdezed és tényleg nem érted akkor elmdonom... a kedves kérdező sejtéseim szerint elgépelte a kérdést... a "mel, ik" egyenlő a "melyik" szóval.

Egyébként nekem nagy segg kis mell ami bejön

2021. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!