Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeret az exem, de közbe mást...

Luis19 kérdése:

Szeret az exem, de közbe mást is. Vélemény?

Figyelt kérdés
Ma sikerült vele kettesben lennem és elmondta, hogy szeret és puszilgatott, egyszerűen éreztem, hogy szeret. De közben meg egy másik fiú neve van vésve a kezére.
2018. szept. 15. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ex, mi dolgotok van egymással?
2018. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tudod tegnap csak azért találkoztunk mert volt a tesója szülinapja. Bár én nekem nem megy a túllépés. Egy idegen városba barátok nélkül. De amikor azt mondta,hogy szeret, de közbe másik fiút akar..én ezt nem tudom hova tenni és félek, hogy nagyon felemészt..vagy már felemésztett
2018. szept. 16. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem rá kellene nyíltan kérdezned. (Még akkor is, ha az exed - mert, most akkor játszik veled, vagy mi a szösz?)

Vannak helyzetek, amikor nem helyes tisztelet köröket futni, hanem kertelés nélkül rá kell kérdezni a dolgokra. Sok fejfájástól kímélnéd meg magad. Csak mondom.

2018. szept. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha szeretne velem lenne, és nem keresné másban a boldogságot. Bár akkor este nem tudom,hogy mi volt vele..végül elfogadtam, hogy csak 14 éves és kamaszodik. Főleg a kozepsuli, új arcok. És így. Bár amit nehezen tudok elfogadni,hogy igy eldobott 1 eves kapcsolatot.
2018. szept. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!