Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira össze vagyok törve....

Annyira össze vagyok törve. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Néha csak ,úgy magamtól rám jön a sírógörcs..

Van egy fiú az isztályban aki nagyon tetszik, de az egyik barátnőmnek is, előszőr azt elárulta az egyik fiú osztálytársam aki jóba van azzal a sráccal, hogy én tetszek neki, aztán jött az, hogy mégis a barátnőm tetszik neki...elvigeg.

Ráintegettem messengeren az egyik nap, látta de nem válaszolt, másnap ráírtam instán ,hogy "szia:)" látta, de szintén nem válaszolt.. emögött valami pletyka állhat?

8gy is gyakran összenézünk órákon, de akkor miert nem kepes valaszolni?

A másik az ,hogy az osztálytárdaim /lányok/

Direkt a fejemnek vágják a labdát röpinél.

Ha rájuk nétek azt , mondják, hogy hányingerük van , meg elkezdik ezt, hogy "jajj nincs melegetek *krákognak* , nincs hányingeretek?"

Tudom, hogy csak most kezdődött el a suli, de már olyan , mintha egy fél évtizede menne :((((



#iskola #: (
2018. szept. 17. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Annyira utálom az iylen nyomorékokat akik ezt csinálják
2018. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!