Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek van a legjobb baratnődd...

Nektek van a legjobb baratnőddel/haveroddal szabályaitok? Ha igen akkor mik?

Figyelt kérdés

Nekünk vannak,pl: 1.szabály: Minden téren való őszinteség

2.szabály:Ha valakit ő utál akkor azt én is utálom.

3.szabály:Ha összeveszünk és az egyik fél topjoyt kínál akkor azt meg kell bocsájtani.

4.szabály:kiállni egymásért

5.szabály: Nem veszni össze egy fiú miatt

Stb stb

Ilyenekre gondolokxd


2018. szept. 17. 21:40
 1/4 anonim válasza:

A második ponttal nem értek egyet.

Amikor engem minden ok nélkül kiközösítettek ahol lakom, falu vagy várostól független, úgy hogy semmi rosszat nem csináltam, csupán nem tetszett nekik az arcom gyerekkorom óta, akkor nem értem hogy a többi miért megy utánuk, hogy na most akkor a többi embernek is meg kell engem utálniuk, úgy hogy közbe fogalmuk sincs az okról, amiért a haverja utál engem, úgy hogy közbe igazából nincs is valódi "ok". Tehát ha haverod azt mondja hogy utáld meg az ellenségét, nem feltétlenül kell, ha nem is ismered az illetőt, mi van ha gőzöd sincs arról, hogy pl a haverod minden indok nélkül utálja azt az embert? (amúgy engem félholtra is verhettek anno, úgy hogy nem tudtam őket feljelenteni, a mellettem lévő emberek csak végignézték és elmentek mellettem az utcán, mert ugyebár nem "Nő" vagyok aki kikérhetne magának jogokat), ha egy nőt vertek volna meg, már rég megálltak volna és segítettek volna. Megnézem hogy milyen érzés lenne, egyes embereknek, mikor kiközösítik őket mindenhonnan random emberek, csak mert "ezt meg azt hallottuk pistáról" amiről kb a fele se igaz.

2018. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A 3. adik pont is eléggé furcsa.

Anyámékra haragudtam meg a párjára (aki a nevelőapám volt), mert vertek stb bezártak, nem mehettem utcára meg ilyenek. Ezért édesapám aki máshol lakott, ő befogadott saját magához (bírósági döntés stb kellett ehhez, mert ugye feljelentettem anyámékat, és édesapám mindenáron segíteni akart), aztán apámhoz kerültem biztonságba, majd mikor kénytelen voltam az anyás hétvégeken lemenni anyámhoz, meg a párjához (aki most már a férje), akkor mindig az volt hogy a pénzel csalogattak, hogy azért jöjjek le, mert különleges alkalmakkor kaptam lóvét, egy ideig csábított, utána rájöttem hogy pénzért nem fognak olyan emberek megvenni, akikre örökletesen haragudok, nincs kegyelem, nem felejtem el mit tettek velem. Sose bocsájtok meg senkinek sem. Mondanom se kell szüleim elváltak, ha így átjön a dolog, de ez nem önsajnáltatás akar lenni, csak a kérdésedre válaszolok. Volt olyan is, hogy tényleg csak a pénz miatt mentem le anyámhoz, de volt az az ominózus mondat hogy ha nem ölelem meg, vagy nem puszilom meg, akkor nem ad ajándékot (pénzt) nekem. Most ott tartok hogy le se megyek anyámhoz, hiába voltak ünnepek, nem tudnak lefizetni, hogy ezáltal megbocsájtsak vagy ehhez hasonló, pláne hogy már 18 vagyok és saját lábra álltam😂

2018. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az 5. pont, meg annyiban érdekes, hogy ha fiú nem tudja eldönteni hogy melyik lányt válassza, melyiket szereti jobban, ez csak annyit fog jelenteni, hogy döntésképtelen, még "gyerek", és élvezi ha "több" lány veszi őt körül. Szóval mindegyik lány úgy érzi hogy van esélye a fiúnál, ezért küszködnek a fiúért, néha még össze is vesznek, de a fiúnak kéne eldöntenie hogy melyiket válassza, mert ilyenkor csak ezt élvezi hogy több lány van a nyakában. De ugyanez ellentétes esetben is igaz, mikor a fiúk veszekednek a lányért, olyankor a lánynak kell döntést hoznia, és nincs több veszekedés a fiúk között.
2018. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A 2.pontos vélemenyedre nemtudok mit mondani mert igaz amit leírtál! Ezért utálni valakit baromság.

A 3.pont, azért nem olyasmi "összeveszésre" gondoltam,hanem pl megharagudott ram mert cserben hagytam valami fontos ügyben.

Az 5.pont, nem úgy értettem,hogy mi ketten ugyanazt a csavot szurtuk ki hanem pl van egy fiu aki bunkoparaszt es a baratnomnek koszon de nekem nem. Es igy ezenxd

2018. dec. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!