Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ebay-ről szeretnék koreai...

Ha ebay-ről szeretnék koreai termékmintákat rendelni, akkor körülbelül mennyi az, amiből még nem lehet probléma?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy kis 1 ml-es mintákból mennyit lehet venni, hogy vámon ne legyen gond belőle? 10, 20, 30 db-os kiszerelésűeket lehet venni egyfajta termékből.

Ki mennyivel próbálkozott már?

Köszönöm!



2017. ápr. 11. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mililiter fuggo hanem végösszeg alapjan szürnek. Posta weboldalan megtalalod az ertekhatarokat.

En evekig rendeltem mindenfelet megyeszekhelyre es csak egyszer vamoltak mikor kb 30ezres dolgot vettem karacsonykor. Postan mondtak is hogy karacsony kornyeken vigyazzak mert akkor nezik nagyon. Maskor sose vamoltak.

Pesten meg black friday-karacsonykor volt a nagy postai beégés.

2017. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem is figyeltem még, hogy a koreai eladó ráírta-e a termékek végösszegét a csomagra. Azt hittem ilyenkor arra mennek, hogy átvilágítják a csomagot, és ha sok a termék, akkor felmerül a továbbértékesítés gyanúja, és arra ugranak.

Én csak magamnak akarnék, de a teljes kiszerelést alig kapni, illetve nagyon drága is.

2017. ápr. 11. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszamolod, hogy 100 ml mennyibe kerul a tesztekbol es mennyibe kerul a teljes kiszerelesbol ki fog jonni, hogy a kis teszterek sokkal sokkal dragabbak.

Nem vilagitanak at, nincs kapacitas ilyesmire. Kotelezo rairni hogy mekkora ertekben rendeltel. Marmint a feladonak, o irja ra ugye. Ezt figyelik a postan.

2017. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet!
2017. ápr. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!