Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem fejezem be a...

Mi lesz ha nem fejezem be a közmunkát?

Figyelt kérdés

Kaptam 108 óra közmunkát szabálysértés miatt,már csak 6,5 nap maradt a többit ledolgoztam de 2 napot kihagytam vagyis igazolatlan!

Kérdésem ha esetleg visszadobják a lapom és átváltoztatják elzárásra akkor az egészet le kell ülni vagy csak a maradékot?

(Egyébként be szeretném fejezni csak jobb ha felkészülök a legorszabbra)



2018. szept. 20. 02:24
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom hol kell ledolgozni,de hát miért kell igazolatlan távol maradni? Szerintem ha olyan dolgod van ami miatt ki kellett maradnod a munkából azt szerintem megértik ha szólsz hogy xy dolgom akadt és nem megyek dolgozni. Valószínűnek tartom hogy egy ejnye benye a kimaradásért és ledolgozhatod a maradékot.Rosszabb esetben ha kiakarnak cseszni veled akkor a maradékot le kell ülnöd.
2018. szept. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!