Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó reggelt. A Szabadkai...

Jó reggelt. A Szabadkai (szerbia) piac nyitvatartása? Sehol se találom és messziről mennék, nem szeretnék feleslegesen elutazni.

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:

"Sehol se találom"


Talán mert nem kerested.


Google első találat. Nekem sikerült.

2018. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hattol kettoig talan.
2018. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. :D

Mondom, Google.

Annyit segítek, hogy hétvégén zárva van.

2018. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolso, nyugodj mar le. Ha nem akarsz segiteni, mit pattogsz itt?
2018. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az életre akarom nevelni. Tényleg nem bonyolult. Ha most megérti a módszert, akkor nem kell minden alkalommal megkérdeznie másoktól. Te viszont ideblöfföltél egy hülyeséget, és arra sem vetted a fáradságot, hogy megnézd a helyes nyitvatartást. (ami H-P 7-17)
2018. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Néztem a google-ba, de csak több éves cikkeket találtam. Semmi friss infot.Ahogy írtad hogy hétvégén nincs, arról pont hogy azt találtam, hogy olyankor sokan vannak és csütörtöknél előbb nincs értelme menni, mert kifogynak az árusok is.
2018. szept. 22. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Drága Szűzanyám, és a tök vagy te, hogy neveljél akárkit is?

Kérdező, én voltam mostanában. A googleb#zi válaszolóval ne foglalkozz. Van hétvégén, voltam nyáron szombaton és vasárnap is. Hat körül bemehetsz, akkor már elkezdenek kipakolni. Azt nem tudom pontosan, mikor zárnak, dél körül mindig eljöttem.

2018. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csütörtökön vagy pénteken célba veszem.
2018. szept. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!